Diskusijos dėl „Lidl“ statybos – tęsiasi

Rugsėjo 16 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) ir Savivaldybės administracijos vadovai bei specialistai vėl susitiko su UAB „Lidl Lietuva“ ir UAB „AV grupė“ atstovais, planuojančiais Mažeikiuose, Skuodo g. 2, pastatyti dar vieną prekybos centrą „Lidl“.

Savivaldybė palankiai vertina šios bendrovės investicijų atėjimą į miestą su 100 tūkst. eurų, žadamų skirti miesto infrastruktūrai, tačiau kol kas nėra pritarusi šiai statybai – ji turi vykti laikantis teisės aktų reikalavimų ir atsižvelgiant į gyventojų poreikius.

Apie visa tai kalbėta ir diskutuota Savivaldybėje vykusiame „Lidl Lietuva“ plėtros projektų vadovo Ryčio Naujoko ir „AV grupės“ atstovo Zenono Ramono susitikime su Savivaldybės meru Vidmantu Macevičiumi, mero pavaduotoja Sigute Bernotiene, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Eimantu Salatka, Teisės ir personalo skyriaus vyriausiąja specialiste Laima Paulauskiene, architekte Daiva Štakonaite, Vietinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoju Kęstučiu Šimkūnu.

Daugiausia diskusijų ir dvejonių kyla dėl automobilių stovėjimo aikštelės, atskiro įvažiavimo. Juos norima įrengti valstybei priklausančiame žemės sklype, kuris panaudos pagrindu bendriesiems poreikiams skirtas Savivaldybei. Jo perleidimą tretiesiems asmenims riboja Lietuvos Respublikos teisės aktai. Taip pat kyla abejonių ir dėl žadamų 100 tūkst. Eur investicijų – ar pažado bus laikomasi.

Susitarta sudaryti bendrą veiksmų planą, kaip išspręsti teisinius klausimus ir kokius dar darbus atlikti, kad prekybos centro statyba vyktų nepažeidžiant nei gyventojų interesų, nei teisės aktų reikalavimų.

Mazeikiai.lt

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode