Žiniasklaida – rakštis Mažeikių valdžiai

 Prieš kurį laiką šios žiniasklaidos priemonės žurnalistės nepagrįstai išvaromos iš viešo Savivaldybės Etikos komisijos posėdžio, kuriame turėjo būti svarstomas viešo asmens – Savivaldybės tarybos narės, kandidatės į Seimo narius elgesys.

Vykstant į Seimą antrojo turo rinkiminei agitacijai, redakcijai nesutikus publikuoti šmeižiančio vieną iš kandidatų straipsnio, Mažeikių rajono savivaldybei priklausančio Autobusų parko vadovas, atstovaujantis kito kandidato partijai, grasina jam nepavaldaus laikraščio redaktorei atleidimu iš darbo. Negana to, už tai, kad ši norėjo paviešinti rinkimų dieną apylinkės, kurioje komisijos pirmininke buvo paskirta jo darbuotoja, rinkimų eigą, išvadinama susireikšminusia provincijos žurnaliste, o apylinkės komisijos pirmininkė – Autobusų parko darbuotoja – bando išvaryti iš rinkimų apylinkės ir neleidžia vaizdo priemonėmis fiksuoti balsadėžės uždarymo, nepanaudotų biuletenių naikinimo procedūrų. Informavus Savivaldybės rinkimų apygardą, pirmininkas ir viena komisijos narių (Savivaldybės darbuotoja) iškoneveikia žurnalistes ir tikina, jog žiniasklaida neturinti teisės iš viso viešinti apie rinkimus (didesnio absurdo girdėti neteko).

  Mažeikių centre nugriuvus ant šaligatvio apleisto pastato, priklausančio Savivaldybės tarybos nariui, stogui ir „Būdui žemaičių“ paprašius Savivaldybės Statybos skyriaus vedėjo komentaro, o laiku negavus ir paminėjus apie tai straipsnyje, kitą dieną Savivaldybės tarybos posėdyje viešai užsipuolama rašiusi straipsnį korespondentė ne tik minėto vedėjo, bet ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pirmojo pavaduotojo.

 Redakcijai gavus skundą apie ne pirmą kartą rajono bei šalies žiniasklaidoje neigiamai pagarsėjusią M. Račkausko gimnaziją, kuri yra išskirtinai nei kitos rajono ugdymo įstaigos po Savivaldybės „sparneliu“, ir paprašius direktorės komentaro, žurnalistei daromas emocinis spaudimas ir bandoma ją paveikti per kitus asmenis.

   P. S. Nenustebčiau, jei greitu laiku būtų panaudotas fizinis susidorojimas su manimi, kaip žiniasklaidos priemonių vadove, ar mano šeima. SOS!

Birutė ŠNEIDERAITIENĖ

                     

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode