„Lietuvos geležinkeliai“ per penkerius metus neskaidriai išleido 429 mln. eurų

Pasak jo, „Lietuvos geležinkelių“ vidaus audito ataskaita rodo, kad neseniai pasitraukęs įmonės vadovas Stasys Dailydka buvo puikiai informuotas tiek apie iškreiptą vidaus sandorių tvarką, tiek apie korupcijos rizikas.

Auditoriai pareiškė, kad nė viena iš 19-kos tokių 2013-2014 metų sutarčių, kur pasitelkti subrangovai, nebuvo tinkamai kontroliuota, kai kur subrangovams teko net 100 proc. sandorio sumos. Auditoriai įtaria, kad tokiu būdu galėjo būti permokėta už antrinių įmonių paslaugas.

15min.lt teigimu, laikinasis įmonės vadovas Andrius Montrimas turi ilgą stažą „Lietuvos geležinkelių“ struktūrose, susijusiose su vidaus sandoriais. Pastaruoju metu jis vadovavo įmonės Infrastruktūros direkcijai, aktyviai samdančiai antrines įmones, o 2014-2015 metais buvo „Geležinkelių projektavimo“, su kuria yra sudaroma nemažai tokių sandorių, direktoriaus pavaduotojas.

Vilnius, gruodžio 7 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode