Romas

Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinė mokykla tampa gimnazija

Ateinančiais mokslo metais nebeliks vidurinių mokyklų. Vidurinio ugdymo programas vykdys gimnazijos, tad Židikų seniūnijoje gyvenantys mokiniai turės galimybę įgyti vidurinį išsilavinimą arčiau namų. Jiems nereikės važiuoti į Sedos ar Mažeikių miesto gimnazijas.

Praėjo visas akreditacijos komisijas

Savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus informavo, kad jau gautas Švietimo ir mokslo ministro įsakymas dėl Mažeikių rajono Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos vidurinio ugdymo programos akreditacijos: „Mokykla praėjo visas akreditacijos komisijas. Beliko paskutinis žingsnis – savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos pritarimas pakeisti įstaigos pavadinimą. Turėsime penktą gimnaziją ir dabar drąsiai galime pasakyti, kad bet kuriame rajono taške gyvenantis mokinys gali siekti vidurinio išsilavinimo. Svarbu ir tai, kad Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinė mokykla taps ne tik vienintele pasienio teritorijoje esančia gimnazija, kurioje toliau galės mokytis mokiniai iš aplinkinių gyvenamųjų vietovių, bet ir Skuodo rajono mokyklas pagal pagrindinio ugdymo programą baigę mokiniai. Gimnazija bus patraukli ir tuo, kad turi bendrabutį.“

Mokiniai pasiruošę stropiai mokytis

Pasak A. Stonkaus, šiuo metu mokykloje mokosi 167 vaikai, numatoma, kad skaičius neturėtų kisti dar trejus metus. Švietimo skyriaus vedėjas taip pat pasidžiaugė, kad mokiniai jau įsigijo uniformas ir yra pasiruošę stipriai mokytis, mat pagal ugdymo rezultatus lenkia SedosVytauto Mačernio ir Viekšnių gimnazijas.Vasario mėnesį planuojama eiti į Tarybą su prašymu mokykloje dar įsteigti ir ikimokyklinę ugdymo grupę.

Komentarai  

0 #1 vika 2015-04-02 14:15
;-) :-)
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode