Mažeikiškis Gintautas Alekna – darbais ir pasiekimais įkvepiantis herojus

Naujienų portalo DELFI pranešime nurodoma, kad DELFI publikavo 18 tekstų apie jaunus ir ambicingus žmones, siekiančius savo svajonių bet kokia kaina, mokslininkus, garsinančiusLietuvosvardą, stiprias moteris, menininkus ir visuomenininkus.

     „Žmonių asmeninė atsakomybė ir drąsa kuria gražesnę Lietuvą. Atkakliai ir nuoširdžiai siekiant savo tikslo – viskas įmanoma. Kiekvienas iš mūsų gali tapti kuriančia ir telkiančia jėga. Sumanūs ir pilietiški žmonės yraLietuvos pasididžiavimasir stiprybė“, – sveikindama herojus sakė projekto globėja PrezidentėDalia Grybauskaitė.

     DELFI direktoriaus Vytauto Benokraičio teigimu, projekto „Herojai tarp mūsų“ dalyviai įrodo, kad lietuviai tikrai ypatingi: jie veiklūs, pasiaukojantys, o svarbiausia – išradingi, turintys įvairiausių idėjų, veiklūs, valingi ir labai ambicingi.

     „Jie nesitenkina visuomenės nurodyta vieta ir meta iššūkį nusistovėjusioms normoms, jie iškelia idėjas ir vertybes aukščiau pinigų ir rutinos. O galiausiai jie tiesiog turi didelę ir gerą širdį. Šis projektas apie žmones, kurie neieško lengviausių kelių ir naudos sau. Visų jų istorijos ypatingos“, – džiaugėsi V. Benokraitis.

     Antrus metus vykdyto konkurso „Herojai tarp mūsų“ dalyviai: mažeikiškis, ekspedicijų į Sibirą organizatorius G. Alekna, Daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes“ įkūrėja Jurgita Pocienė, žmonių, turinčių negalią, fitneso pasaulio čempionas, lenktynių vežimėliais Lietuvos čempionas Viktoras Topolis, neįgalus nuo gimimo, kuriam pirmam pasaulyje pritaikyta bioninė ranka, Martynas Girulis, muzikantas Martynas Levickis, vienuolė sesuoMichaela Rak, Vilniuje įkūrusi slaugos namus mirštantiems žmonėms, gamtos fotografasMarius Čepulis,TVir radijo laidų vedėja, stereotipus apie moteris griaunantiBeata Tiškevič-Hasanova, pirmo lietuviško ilgametražio animacinio filmo kūrėjasValentas Aškinis, mokslininkas  Gintaris Kaklauskas, režisierius  Tadas Vidmantas, kūrybinių dirbtuvių„BEEpart“įkūrėjasAndrius Ciplijauskas, rastus pinigus savininkui grąžinusi Augustė Pikauskaitė, grupės „Antis“ sielaAlgirdas Kaušpėdas, pirmojo lietuviško palydovo misijos vadovasVytenis Buzas, karo žurnalistasArtūras Morozovas.

           Savivaldybės informacija

Nuotraukos paimtos iš www.president.lt.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode