Pretenzijos vilkina projektų įgyvendinimą

Rastas kitas finansavimo šaltinis

Politikus domino, kas buvo šio projekto rangos darbų laimėtojas, skundėjas ir ar pati Savivaldybės administracija viską atliko tinkamai.

Savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa informavo, kad pigiausią kainą pasiūlė ir konkursą laimėjo UAB „Žemaitijos keliai“, o sprendimą skundžia antros ir ketvirtos vietos nugalėtojai, t. y. UAB A. Žilinsko ir Ko ir UAB „Akiro“: „Pretenziją, kurią pateikė UAB A. Žilinsko ir Ko, mes jau esame išnagrinėję, pateikę visus duomenis ir atsakymą, kad viskas yra gerai, tačiau vėl gavome tokią pat pretenziją, tik jau kitos įmonės ir vėl turime teikti atsakymą.“

Kaip informavo Savivaldybės Ekonomikos, strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė, jei nebus leista pasirašyti sutarties, „Vasario 16-osios gatvės dalies ir Vasario 16-osios skvero bei teritorijos apie geležinkelio stotį sutvarkymas“ skirtos lėšos bus perkeliamos Naftininkų ir Gamyklos gatvių dalių sutvarkymui.

Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius nuramino, kad bet kokiu atveju projektas „Vasario 16-osios gatvės dalies ir Vasario 16-osios skvero bei teritorijos apie geležinkelio stotį sutvarkymas“ bus įgyvendintas, rastas kitas finansavimo šaltinis: „Šito objekto atsisakyti Mažeikiai negali“.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode