Seime – karštos diskusijos dėl 2018 metų biudžeto: parlamentarų citatos

Premjeras „valstietis“ Saulius Skvernelis: „2018 metais kiekvienas Lietuvos žmogus pajaus, kad valstybė juo rūpinasi“.

Liberalas Kęstutis Glaveckas: „Opozicija visą laiką kritikuoja, o pozicija daro pagal save. Pasikeičia vietomis ir viskas pasikeičia vietomis“.  

Konservatorius Mantas Adomėnas: „Biudžetas orientuotas į tokią stagnacinę valstybės politiką (...) Gaisras vyksta emigracijoje, gaisras vyksta senėjimo procese, o mes gaisrą gesiname šaukšteliu vandens pakrapnodami“.

Socialdemokratų darbo frakcijos narė Irena Šiaulienė: „Gerovės valstybės auksu tikrai niekas visų apipilti nežadėjo“.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos narė Rita Tamašunienė: „Labai gaila, kad gerbiamas premjeras S. Skvernelis nėra Kalėdų senelis ir tas biudžeto maišas yra toks, koks yra“.

„Valstietis“ Tomas Tomilinas: „Kas kaltas dėl dėstytojų vargo ir skurdo šiandien? Jūsų anksčiau sukurta neoliberali krepšelio sistema, kuri pavertė universitetus pigios darbo jėgos prekybcentriais“.

Socialdemokratas Juozas Olekas: „Dar per visą mūsų nepriklausomos valstybės istoriją niekada ant universitetų langų nekabėjo gedulo užuolaidos, nedegė žvakelės ir neskambėjo gedulingos melodijos, kaip yra šiuo metu“.

„Tvarkietis“ Petras Gražulis: „Niekas taip nenorėtų padidinti atlyginimų dvigubai mokytojams, gydytojams, kaip premjeras ir valdančioji dauguma“.

Autorė: Sniegė Balčiūnaitė

Vilnius, gruodžio 12 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode