Pacientės sūnus nuteistas už kyšio davimą medikui

Kyšį 41 metų Valerijus J. gydytojui į chalato kišenę įdėjo rugpjūčio 21 dieną, atvykęs į Kauno klinikų Intensyvios terapijos klinikos Centrinės reanimacijos skyrių. Jame buvo paguldyta sunkiai serganti jo motina.

Vyras pinigus bruko budinčiam gydytojui, reikalaudamas viską daryti dėl jo mamos. Medikas pasakė, kad savo pareigą vykdys, pinigų atsisakė ir kelis kartus įspėjo nesielgti netinkamai. Apie įvykį vėliau medikams pranešė savo vadovybei.

Kaip pranešė teismas, Valerijus J. kaltu dėl duoto kyšio neprisipažino. Skundėsi, kad gydytojas melagingai jį apkaltino, teisinosi, jog gydytoją matė pirmą kartą ir stovėjo nuo jo metro atstumu. Vyras teigė pinigų gydytojui nesiūlęs, nedavęs ir neketinęs jo papirkti.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, kad Valerijus J. padarė apysunkį, tyčinį nusikaltimą, o jo kaltė įrodyta liudytojų parodymais.

Teismas pažymi, kad nors ši baudžiamoji byla išnagrinėta pagreitinto proceso tvarka, tačiau skirta bausmė trečdaliu nesumažinta, nes Valerijus J. dėl padaryto nusikaltimo neprisipažino.

Teismo skirtą bausmę Valerijus J. turės sumokėti per vienerius metus.

Šį nuosprendį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Vilnius, gruodžio 15 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode