Pernai aplinkosaugininkai gavo beveik 7 tūkst. pranešimų apie pažeidimus

Ne darbo metu budėję aplinkosaugos pareigūnai 474 kartus buvo siųsti ištirti pranešimų dėl brakonieriavimo žvejybos srityje, maždaug 60 proc. ne darbo metu gautų pranešimų pasitvirtino.

Be žvejybos taisyklių pažeidimų, išvykimų metu nustatyti tokie aplinkosaugos reikalavimų nesilaikymo atvejai kaip aplinkos teršimas atliekomis, atliekų deginimas, netinkamas nuotekų, srutų tvarkymas ir kiti.

Iš viso Aplinkos apsaugos departamentas pernai gavo per 17,8 tūkst. pranešimų, beveik 10 tūkst. iš jų buvo apie įvykius su laukiniais gyvūnais: susidūrimus su transporto priemonėmis, atklydusius į jiems neįprastas vietas ar gyvenamąsias vietoves, keliančius pavojų.

Apie aplinkosaugos pažeidimus pernai gausiausiai pranešė Vilniaus regiono gyventojai, kurie kreipėsi 4,7 tūkst. kartų, Kauno regiono gyventojai – 3 tūkst. kartų ir Klaipėdos regiono gyventojai – beveik 2,5 tūkst. kartų.

Pranešti apie pastebėtus aplinkos apsaugos pažeidimus, kitus nustatytų reikalavimų nesilaikymo atvejus, pastebėtus aplinkos apsaugos teršimo ar niokojimo atvejus galima skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba tiesiogiai Aplinkos apsaugos departamentui telefonu 8 (5) 2732995.

Vilnius, sausio 12 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode