Mažeikių jaunimas diskutavo aktualiomis temomis

Renginyje dalyvavusi Savivaldybės vicemerė Irena Macijauskienė stebėjo ir fiksavo konferencijos dalyvių išsakytus pasiūlymus bei idėjas.

Pranešimą apie jaunimo problemas bei jų sprendimo būdus ir galimybes pristatė VŠĮ „Darnaus vystymo projektai“ direktorius Žydrūnas Šipka, o jaunimo užimtumo problemas ir iššūkius įvardijo Telšių teritorinės darbo biržos Jaunimo  darbo centro vyr. specialistė Ligita Diržininkienė.

Verslo sėkmės formule bei patirtimi dalijosi verslininkas, restorano „Rosso Steak House“ ir viešbučio „Astrum Palace“ savininkas Egidijus Ruškys, siekdamas paskatinti jaunimą nebijoti siekti užsibrėžtų tikslų ir pagalvoti, ko jie nori ir kokioje srityje galėtų geriausiai save realizuoti.

Konferencijoje dalyvavo Islandijos universiteto doktorantė, Lietuvių bendruomenės Islandijoje įkūrėja, verslo konsultantė, lektorė, projekto „Globali pageidaujama lyderystė ir kultūrinės vertybės“ vadovė Europai, įvairių visuomeninių organizacijų Islandijoje narė, Lietuvos nacionalinio radijo bendradarbė Islandijoje Cand. PhD. Inga Minelgaitė Snaebjornsson. Lektorė pasakojo, kas yra lyderystė ir kokie yra jos atspalviai bei kaip lyderystė išjudina ir palaiko bendruomenes ir jų vystymąsi. Norintieji uždavinėjo klausimus, į kuriuos viešnia atsakinėjo dalindamasi gerąja patirtimi.

Vėliau vyko darbas grupėse. Buvo kalbama apie miesto kultūrą, menus ir įvaizdį viešojoje erdvėje. Pasiūlymus svarstė ekspertų komisija: Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Štakonaitė, Mažeikių turizmo ir verslo informavimo centro direktorė Jolanta Gintalienė, VDA Telšių fakulteto dizaino katedros dėstytoja, docentė Laima Mikalauskienė, Mažeikių muziejaus direktorius Vaidotas Balzeris.

Jaunimo verslas, jaunimas versle – šios konferencijos darbo temos moderatorė – Mažeikių verslininkų asociacijos vykdančioji direktorė Agnė Gylytė, ekspertų komisijos nariai: Cand. PhD. I. Minelgaitė Snaebjornsson, Savivaldybės administracijos Ekonomikos skyriaus vyr. specialistė Sigutė Jucytė, Telšių teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro vadovė L. Diržininkienė, verslo atstovai.

Konferencijos pabaigoje aptarti rezultatai ir priimta rezoliucija.

Renginį užbaigė Mažeikių Interact klubo pasirodymas, jaunųjų atlikėjų koncertinė programa, grupės „Garbanotas Bosistas“ koncertas ir diskoteka.

Parengta pagal Savivaldybės informaciją

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode