Į Klaipėdą kol kas atvyko 38 asmenys iš užsienio, dauguma išvyko į kitus miestus

„Pirmasis egzaminas išlaikytas labai sėkmingai, tiesa, ir keleivių srautas nebuvo didelis, buvo tik 38 keleiviai, iš kurių didžioji dalis išvažiavo su automobiliais, lydimi policijos pareigūnų“, – spaudos konferencijoje trečiadienį sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Septyni keleiviai buvo apgyvendinti uostamiesčio viešbutyje, tačiau tarp jų klaipėdiečių nėra.

„Būta lengvų, bet tam tikrų incidentų, kas nėra sunkiai suvokiama šiuo laiku. Vienas pilietis gana agresyviai nenorėjo sutikti su tuo, kad reikia karantinuotis“, – sakė meras.

Pasak administracijos direktoriaus Gintaro Neniškio, vyras atsisakė eiti į jam paskirtą kambarį, sėdėjo viešbučio foje ir tik įsikišus policijai sutiko eiti į savo kambarį.

Vienam karščiuojančiam asmeniui buvo iškviesta greitoji, jis išvežtas į ligoninę.

Vakare laukiama atvykstančio dar vieno reiso iš Kylio, keltu vyksta 127 keleiviai, iš jų 79 – lietuviai.

Iš Klaipėdos keleiviai su automobiliais kol kas vyksta lydimi policijos, turinčios palydėti ir kitų šalių piliečius.

V. Grubliauskas ragina spręsti apsaugos klausimą, nes policija, turėdama kitų įpareigojimų, nesugebės užtikrinti karantinuojamų žmonių priežiūros ir saugumo Klaipėdos regione.

„Didžiausias išbandymas turbūt bus penktadienį, nes tikėtina ir žmonių srautas gali būti didesnis, ir reikės ir pajėgumų žymiai daugiau“, – kalbėjo jis.

G. Neniškio teigimu, sistema veiktų žymiai efektyviau, jeigu savivaldybės, kurių gyventojai atvyksta, juos pasiimtų nuo kelto.

Jo teigimu, dauguma savivaldybių reaguoja geranoriškai, stengiamasi, kad jiems nereikėtų ilgai laukti.

Autorė Austėja Masiokaitė-Liubinienė

Vilnius, kovo 25 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode