D. Razmuvienė: sergančiųjų koronavirusu skaičiaus augimas lėtėja

„Šiai dienai galiu pasakyti, kad sergančiųjų kiekis registruojamas jis nėra didelis, tačiau tas skaičius nėra mažėjantis, tiesiog augimo tempas yra sulėtėjęs“, – kalbėjo D. Razmuvienė.

„Jei kovo pirmomis savaitėmis buvo registruojamas susirgusiųjų skaičiaus padvigubėjamas kas tris dienas, kas penkias dienas, kas aštuonias dienas, tai dabar registruojamas ilgesniame laike, kaip sakome, augimo tempas sulėtėjęs, dabar padvigubėjimas yra užregistruotas, paskutinio sekmadienio duomenimis, per 13 dienų“, – pridūrė ji.

Anot D. Razmuvienės, įvertinus, kaip buvo laikomasi karantino reikalavimų Velykinį savaitgalį, bus galima pamatyti aiškesnę situaciją šalyje.

„Manau, kad reikėtų pralaukti dar savaitėlę – apie penkias, septynias dienas, nes turėjome Velykinį savaitgalį. Būtent tas mūsų elgesys parodys, po trumpiausio inkubacinio periodo, ar tikrai mūsų situacija yra gerėjanti.(...) Dar piko mes, ko gero, nesame pasiekę. Reikia pralaukti“, – kalbėjo epidemiologė.

Pirmadienį Sveikatos apsaugos ministerija informavo apie 9 naujus Covid-19 užsikrėtimo atvejus, antradienį – apie 8.

Naujausiais duomenimis, Lietuvoje koronavirusas nustatytas 1070 žmonių, mirė – 24, o pasveiko – 101.

Vilnius, balandžio 14 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode