Odontologai perspėja apie kilsiančias kainas

Pasak jo, pačių paslaugų kainos kilti neturėtų, ne po karantino vėl leidus tęsti veiklą odontologai susidurs su didele konkurencija tarpusavyje, tad paslaugos brangti neturėtų, norint pritraukti klientą. Tačiau minėtos apsaugos priemonės gali tapti papildoma eilute galutinėje sąskaitoje. 

„Tos apsaugos priemonės yra gana brangios. Ir mes žinome, kodėl mes jų dabar neturime – tiekėjai labai išpūtė tų apsaugos priemonių kainas: kaukių, respiratorių, chalatų, antbačių... Tie respiratoriai ir kitos apsaugos priemonės kiekvienam pacientui bus keičiami. Bandėme skaičiuoti, kiek tai kainuotų vienam pacientui. Tai apie 50 eurų prisideda vien apsaugos priemonių įsigijimui ir panaudojimui atliekant paslaugas“, – pareiškė A. Šeikus.

Papildomai mokėti teks ir už panaudotų priemonių utilizavimą

Jo vertinimu, odontologams leidus dirbti po karantino, derėtų reguliariai testuoti odontologus būtent dėl tos grėsmės, kad jie lengvai gali tiek užsikrėsti, tiek po to platinti koronavirusą.

 A.Šeikus be kita ko svarsto, kad šioms prekėms galėtų būti pritaikytas lengvatinis ar visai panaikintas pridėtinės vertės mokestis, nes tai šiek tiek sumažintų patiriamą naštą.

Odontologines paslaugas, remiantis Vyriausybės planu, bus galima teikti tik atšaukus karantiną. 

Vilnius, balandžio 17 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode