D. Trumpas žada dėl COVID-19 „sustabdyti imigraciją“ į JAV

„Atsižvelgdamas į Nematomo priešo ataką ir poreikį apsaugoti mūsų DIDŽIOSIOS Amerikos piliečių darbo vietas, pasirašysiu vykdomąjį įsaką, leisiantį laikinai sustabdyti imigraciją į Jungtines Valstijas!“ – tviteryje parašė D. Trumpas.

Jis nedetalizavo, kokias imigracijos programas gali paveikti tokia tvarka. Baltieji rūmai kol kas nepatikslino valstybės vadovo pranešimo.

D. Trumpas priskiria sau nuopelnus už kelionių į JAV uždraudimą iš Kinijos ir pandemijos labiausiai paveiktų Europos šalių, pabrėždamas, kad šis žingsnis padėjo sulėtinti viruso plitimą Jungtinėse Valstijose. Tačiau prezidentas kol kas neišplėtė tokios priemonės masto, kad ji galiotų ir kitų protrūkių apimtų valstybių atžvilgiu.

Dėl pandemijos jau kelioms savaitėms buvo įšaldytos beveik visų vizų, įskaitant išduodamas migrantams, tvarkymo procedūros Valstybės departamente.

Iki šiol koronavirusinė infekcija COVID-19 buvo nustatyta daugiau kaip 750 tūkst. amerikiečių, o per 42 tūkst. užsikrėtusių žmonių šalyje mirė.

Redaktorius Raimondas Čiuplys

Vašingtonas, balandžio 21 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode