Jaunystė kartais žavi net savo naivumu

 

  ... Apie pirmus žingsnius muzikoje?

  Pirmi rimti žingsniai muzikoje prasidėjo pravėrus Mažeikių moksleivių namų dainos studijos „Kregždutė“ duris. Ten kartu su vadove Eleonora Kirkiliene supratome, kad mus sieja bendra meilė muzikai, todėl ir iki šiol rimtai dirbame kartu bei koncertuojame.

  Kas pasikeitė praėjus muzikinio TV projekto „Lietuvos balsas“ triumfui?

  Po projekto supratau ir įvertinau tai, kiek muzika iš tikrųjų svarbi mano gyvenime ir jog nenoriu jos apleisti ateityje. Taip pat susipažinau su įdomiais žmonėmis, kurie man padėjo tolesniame kelyje. Jų pagalba įrašiau dvi solines dainas, dalyvavau keliuose TV projektuose. Projektas tapo vienu ryškiausių ir įdomiausių periodų, kurį teko išgyventi mano kaip jaunos dainininkės karjeroje.

  Ar tavo repertuare yra dainų Kalėdų tema?

  Juk šiuo metu artėja šventės ir būtų tikra nuodėmė neturėti savo repertuare kalėdinių dainų, kurios pakeltų klausytojų nuotaiką ir primintų, jog šventės visai ne už kalnų!

  Ką bendro turi muzika ir meilė?

  Tikra, jaudinanti ir tyra muzika atsiranda tik iš meilės dainai ir iš meilės muzikai.

  Kokie buvo 2015 metai, ar nenuvylė?

  Metai buvo be galo spalvingi, įspūdingi, pateikė man daug iššūkių ir nustebino. Per šiuos metus įgijau labai daug patirties, pakeičiau požiūrį į muziką, susipažinau su nuostabiomis asmenybėmis ir dar vienu žingsniu priartėjau prie savo svajonės.

  Kokių norėtųsi kitų metų, ateities planai?

  Noriu, kad kiti metai būtų itin darbingi ir atneštų saldžių vaisių. Tikiuosi dalyvauti kitame TV projekte ir įrašyti naujų dainų. Taip pat atrasti savo klausytojus ir dalintis savo muzika su jais.

  Kaip planuoji sutikti Kalėdas ir Naujuosius metus?

  Ryte Kalėdas sutiksiu su šeima, visi keisimės dovanėlėmis, o vakare su draugais važiuosime į SEL grupės koncertą. Na, o Naujųjų metų dieną koncertuosiu sostinėje Vilniuje. Manau, kad šventės tikrai paliks daug šiltų įspūdžių.

  Tavo linkėjimai Mažeikiams ir jaunimui.

  Linkiu puoselėti Mažeikių kultūrinį gyvenimą, nes viskas priklauso nuo jaunosios kartos. Taip pat nebijoti iššūkių ir siekti to, kas daro jus laimingus.

Kalbino Vytas ALEKNAVIČIUS

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode