Kaune mažametis, įtariama, buvo apsvaigintas psichotropiniais vaistais

„Pacientas buvo Kauno klinikų Vaikų priėmimo poskyryje per naktį, išleistas į namus šiandien ryte. Jam skirta lašinė infuzija. Pavojaus gyvybei nėra“, – BNS sakė Kauno klinikų atstovė Austė Aleksandravičiūtė-Šviažienė.

Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas profesorius Rimantas Kėvalas BNS sakė, kad į ligoninę atvežtas vaikas buvo vangus ir mieguistas.

„Jis atvežtas mieguistas, kaip mama sakė – neadekvačiai. Tas praktiškai atitiktų lengvo apsinuodijimo psichotropiniais vaistais klinikinius simptomus. O diagnozė patvirtinta atlikus šlapimo testą“, – sakė R.Kėvalas.

Pasak gydytojo, pavojaus vaiko sveikatai vaistai nesukėlė, rytą jis jautėsi gerai ir iš ligoninės išleistas.

Vaiką į ligoninę iš darželio atvežė mama. Ji įsitikinusi, kad dvimetis raminamųjų gavo vaikų darželyje.

Kauno miesto savivaldybė ketvirtadienį išplatino pranešimą, kuriame darželio vadovės kategoriškai neigia tokią galimybę.

„Esame šimtu procentu tikri, kad vaikas nei vaistų, nei jokių kitų psichotropinių medžiagų darželyje negavo ir negalėjo gauti“, – pranešime teigė lopšelio-darželio „Bitutė“ direktorės pavaduotoja Audronė Karklelienė.

Pasak jos, vaiką trečiadienio rytą atvedė mama.

„Jokių signalų, kad vaikas būtų apsinuodijęs, nepastebėjome. Per pietus jis jautėsi gerai, tik, kaip visuomet, buvo irzlus. Prieš 15 valandą mažametį pasiėmė jo mama“, – aiškino A.Karklelienė.

Pasak direktorės pavaduotojos, vaiką jo motina iš darželio visuomet pasiimdavo apie 15 valandą. Berniuko mama nuo grupės auklėtojos neslėpė, kad vaikui yra paskirti kažkokie vaistai. Darželio personalas informacijos apie tai, kokie tai vaistai, neturi.

„Darželyje vaikas nuolat verkdavo, sunkiai užmigdavo. Tiek auklėtojos, tiek visas personalas tam vaikučiui skyrė ypatingą dėmesį ir rūpestį“, – teigė A.Karklelienė.

Klinikų gydytojai apie šį įvykį yra pranešę policijai. Kaip BNS sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Dėl to gresia laisvės atėmimas iki dviejų metų. Įtarimai kol kas niekam nepateikti.

Vilnius, spalio 27 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode