Savo paskutinėje kalboje premjeras kartojo – darbo santykių reforma būtina

Jis apgailestavo, kad planuojamos permainos sulaukė didelio pasipriešinimo ir diskusijos nusitęsė iki pat rinkimų. „Jeigu mes norime naujų investicijų, kurias savo rinkimų programose žadėjo skatinti ne viena partija, darbo ir socialinių santykių reforma neišvengiama“, – tvirtino A.Butkevičius, kartu pripažinęs, kad tikėjosi daugiau paramos Seime.

„Neslėpsiu, tikėjausi šiuolaikiškesnio profsąjungų požiūrio, daugiau politinės paramos Seime. Juk būtent ši valdančioji koalicija ėmėsi Lietuvos ekonomikai ir jos konkurencingumui gyvybiškai svarbios ir socialiai labai jautrios reformos. Čia norėčiau padėkoti koalicijos partneriams, o taip pat ir opozicijos liberalų frakcijai, kuri vienareikšmiškai palaikė pertvarką“, – sakė A.Butkevičius.

Būsimai Vyriausybei vadovausiantys „valstiečiai“ jau yra išsakę poziciją, kad Seimo baigiant kadenciją priimtas darbo santykius liberalizuojantis naujasis Darbo kodeksas  ir socialinis modelis bus atidėtas.

Naujasis Seimas į pirmąjį posėdį renkasi pirmadienį.

Vilnius, lapkričio 10 d. (BNS).

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode