SSC

Saldi kalėdinė dovana – puikus sprendimas ir verslo žmonėms

Atėjus Kalėdoms, verta prisiminti ne tik žmones iš artimiausios aplinkos. Juk norisi palaikyti malonius santykius ir su verslo žmonėmis: kolegomis, partneriais, vadovais, klientais, užsienio atstovais bei kitais svarbiais įmonei asmenimis. Tokiu gražiu šventiniu laikotarpiu išties prasminga pasirūpinti teigiamai nuteikiančiais sveikinimais. Saldžios dovanos Kalėdoms kuo puikiausiai prisidės prie gerų emocijų ir sėkmingų santykių palaikymo. Tikriausiai daugelis pritars, kad valgoma dovana, ypač per žiemos šventes, tikrai nudžiugina! Jei sukate galvą, kaip pasveikinti su verslu susijusius žmones, drąsiai rinkitės valgomas dovanas ir įneškite į skubančią kasdienybę nors mažą gabalėlį saldumo! Kokias saldžias idėjas reikėtų apsvarstyti? 

 

Saldumynų karalius - šokoladas

Prakalbus apie saldumynus, be jokios abejonės, pirmiausiai pagalvojama apie šokoladą. Ne veltui. Šokoladas tikrai pelnytai gauna saldėsių karaliaus titulą! Iš jo galima paruošti daug pačių įvairiausių gaminių. Rinkoje esanti pasiūla mirgėte mirga nuo spalvingų dėžučių ir pakuočių gausos, tačiau verta prisiminti, kad šiuolaikinis asortimentas neapsiriboja vien įprastomis parduotuvėmis. Šiandien sudarytos puikios galimybės pasikliauti savo fantazija ir pasirinkti tinkamus sprendimus pagal kiekvieno individualius norus. Norintiems išskirtinumo, visuomet galima pagaminti saldumynus pagal užsakymą specializuotose prekybos vietose arba internetu. Tarkime, jei renkate kalėdinę dovaną verslo partneriui ar klientams - pagalvokite apie saldainius su logotipu ar reikšmingu paveikslėliu. O kaip dovana įmonės vadovui? Galbūt puiki idėja galėtų būti šokolado plytelė su svarbiais žodžiais ar palinkėjimu? Toks dovanos suasmeninimas suteiktų nuostabių emocijų kiekvienam. 

Lietuviški kepiniai 

Kokios Kalėdos be meduolių? Pasidairius galima atrasti puikių pasirinkimų, kurie puikiai tiks kaip vertinga verslo dovana. Ir šiuo atveju verta pasvarstyti apie individualumu išsiskiriančius saldžius gaminius. Pagal užsakymus ruošiami įvairių formų ir dydžių dekoruoti meduoliukai ar sausainiai gali pasipuošti įmonės logotipu, prasmingu užrašu ar unikaliu piešiniu. Kita gardi ir pasiteisinanti idėja - tradiciniai saldūs kepiniai, tokie kaip šakotis, šimtalapis ar gardus kalėdinis keksas. Tereikia atrasti tai, kas labiausiai patenkintų lūkesčius. Skani, dailiai atrodanti, žavingai supakuota bei originali dovana visada atkreips dėmesį, neliks pamiršta ir atitiks net pačio išrankiausio vadovo lūkesčius. 

Daugiau skonių vienoje vietoje

Lietuviškų produktų rinkiniai dovanoms paprastai yra palankiai vertinami tiek draugų, tiek artimųjų, tiek verslo partnerių, klientų bei kolegų. Todėl, jei kyla abejonių dėl vieno produkto, verta dovanoti rinkinius, kuriuose galima sudėti skirtingų skonių gaminių. Sveiki batonėliai, vaisiai ir uogos šokolade, gardi arbata, ar net sūrio bei mėsos produktai viename rinkinyje nepaliks abejingų! Tokia verslo dovana - tobulas pasirinkimas, kuris pradžiugins Kalėdų laikotarpiu nuolat stokojančius laiko verslininkus. 

Ruoškitės Kalėdoms iš anksto ir prisiminkite, kad svarbiausia - nuoširdūs žodžiai ir gražus elgesys! 

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode