Į aklą pasimatymą atvykusį vyrą apiplėšė mergina ir jos pusbrolis

 

Šiaulių policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl į aklą pasimatymą atvykusio joniškiečio apiplėšimo, pranešė Šiaulių policija. 

Policijos duomenimis, 24 metų Joniškio rajono gyventojas sureagavo į internete perskaitytą merginos intriguojančią žinutę. Pabendravus su ja, mergina pasisiūlė atvykti į svečius. 

Birželio 1 dieną vyras pasibeldė į 19-metės nepažįstamosios buto duris Kuršėnuose. Tada paaiškėjo, kad bute buvo dar vienas vyras, moters pusbrolis. Gurkšnojant arbatą, kilo incidentas, kuris baigėsi plėšimu.

Pusbrolis, anot nukentėjusiojo, jam įrėmė metalinį strypą ir neleido pajudėti, o moteris iš piniginės paėmė 170 eurų bei vairuotojo pažymėjimą.

Pasiėmusi joniškiečio automobilio raktelius, ji patikrino ir jo automobilio saloną, iš kurio pasiėmė čia buvusius mobiliuosius telefonus „Apple Iphone 6S“, „Apple Iphone 4S“ bei grotuvą „Apple Ipod 3 GS“. Turtinę žalą nukentėjusysis įvertino 490 eurų.

Po apiplėšimo joniškietis kreipėsi į policiją. Pareigūnai netrukus identifikavo įtariamuosius, tai – jiems gerai pažįstama kuršėniškė, dėl kurios nusikalstamų veikų šiuo metu vyksta ne vienas ikiteisminis tyrimas ir 24 metų jos pusbrolis. Surasti ir pagrobti daiktai. 

Kitos dienos rytą abu įtariamieji buvo sulaikyti ir jiems pareikšti įtarimai. Abiem skirtos kardomosios priemonės nuolat registruotis policijos įstaigoje ir neišvykti iš gyvenamosios vietos.

Kuršėniškė taip pat įtariama su bendrininkais sukčiavusi internete, ji talpindavo skelbimus apie įvairius parduodamus daiktus. Kai pirkėjai į nurodytą sąskaitą pervesdavo avansą už pirkinį, kartais net ir visą sumą, ryšys su pardavėjais nutrūkdavo. 

Taip pat moteris su savo pusbroliu įtariami šių metų gegužę Telšių rajone iš savo sugėrovo pavogę du mobiliuosius telefonus.

Prieš pora savaičių teismas moteriai skyrė laisvės apribojimo bausmę keturiems mėnesiams dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, neturint tikslo jų platinti.

Vilnius, birželio 5 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode