Plungės rajone policija aptiko naminės degtinės „fabrikėlį“

Plungės rajone antradienį policija aptiko naminės degtinės „fabrikėlį“.

Klaipėdos apskrities policijos teigimu, naminei degtinei gaminti skirta įranga ir apie 200 litrų naminės degtinės kvapą turinčio skysčio rasta Kulskių kaime esančiame miške.

Pareigūnai „fabrikėlį“ aptiko apie pusę vienuolikos ryto.

Vėliau antradienį policija pranešė, kad pareigūnai apžiūrėję aplink „fabrikėlį“ esančius krūmynus, rado dar daugiau nei 900 litrų į mažesnes talpas išpilstyti ir paslėpto įtartino skysčio.

„Miško gilumoje, pelkėtoje, sunkiai pasiekiamoje vietoje įrengtame „fabrikėlyje“ iš viso pareigūnai rado 1205 litrus, įtariama, naminės degtinės. Tai vienas didžiausių kiekių, konfiskuotų Plungės rajone“, – rašoma pranešime.

Jame taip pat teigiama, kad įvykio vietoje sulaikytas ir apklaustas 1983 metais gimęs vyras, kuris anksčiau yra įkliuvęs policijai dėl naminės degtinės gamybos.

„Verslą“ vyras tęsė, nors nėra baigęs atlikti bausmės už analogišką nusikaltimą“, – teigia Klaipėdos apskrities policija.

Policija dėl to pradėjo tyrimą, už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Vilnius, sausio 15 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode