Greičio matavimo prietaisai traukia ir neblaivius vairuotojus

Socialinių tinklų sujudimas dėl naujų, mobilių greičio matavimo prietaisų pasireiškė ir Telšiuose. Mobiliojo greičio matuoklio pagalba buvo nustatytas ne tik greičio viršyjimas.

Šių metų sausio 14 d., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnas, kelyje A12, Ryga- Šiauliai- Tauragė- Kaliningradas, vykdydamas leistino greičio kontrolę pastebėjo, kad prie greičio matavimo prietaiso privažiavo ir sustojo automobilis Opel Vivaro.

Pareigūnas, pastebėjęs automobilį, privažiavo prie jo. Prie Nissan automobilio vairo sėdėjo vyras, kuris akivaizdžiai buvo neblaivus. Alkotesterio pagalba jam nustatytas vidutinis – 2,05 promilės - girtumas.

Nauji įrenginiai sukurti tam, kad vairuotojai vairuotų atsakingai avaringose ir pavojinguose kelio ruožuose, todėl mobilieji greičio prietaisai statomi ten, kur daugiausiai įvyksta ar yra tikimybė įvykti eismo įvykiams dėl viršyto greičio.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai primena, kad didžiausia vertybė – saugumas, tad saugokime save ir kitus, laikykimės Kelių eismo taisyklių reikalavimų, elkimės atsakingai ir apdairiai.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode