Kontrabanda – automobilio stoge

 

Tikrindami iš Baltarusijos per Eišiškių  punktą važiavusį automobilį „Volvo V70“  pasieniečiai jo stoge aptiko slėptuvę. Šalčininkų rajono gyventojas joje gabeno 750 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Trečiadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Purvėnų pasienio užkardos pareigūnai Eišiškių kontrolės punkte  tikrino iš Baltarusijos važiavusį automobilį „Volvo V70“  su lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais. Jį vairavo 22 metų Šalčininkų rajono gyventojas.

Pasieniečiams kilus įtarimų, kad automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys, nuspręsta automobilį patikrinti netoliese esančioje Purvėnų užkardoje, kur yra išsamiai apžiūrai reikalinga patalpa bei įranga.

Atlikus 2002 m. laidos transporto priemonės patikrinimą paaiškėjo, kad automobilio stoge yra įrengta slėptuvė. Iš jos pasieniečiai ištraukė 750 pakelių cigarečių "NZ Gold" su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką Šalčininkų rajono gyventojui VSAT pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tokį pažeidimą vyrui gresia bauda nuo 3500 iki 6000 eurų. Teismas taip pat gali konfiskuoti jo automobilį.

Po apklausos vairuotojas paleistas, jam įteiktas šaukimas atvykti į Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmus.

Automobilis ir kontrabandinis krovinys saugomi Purvėnų pasienio užkardoje.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode