Sausio 15-ąją skaudžių eismo įvykių išvengta

Sausio 15 dieną, trečiadienį, policijos pareigūnai, pirminiais duomenimis, užregistravo 62 eismo įvykius. 4-iuose įvykiuose nukentėjo 4 žmonės, tarp jų – 1 nepilnametis. Visi šie įvykiai – miestų gatvėse.

Prieš aštuntą ryto Marijampolėje, Stoties gatvėje, vienos uždarosios akcinės bendrovės teritorijoje, automobilis „Opel Meriva“, vairuojamas 62 metų moters, kliudė ėjusį žmogų. Į ligoninę stebėti paguldytas 61 metų vyras.

Taip pat prieš aštuonias ryto Kaune, A. Smetonos alėjoje, pirminiais duomenimis, į važiuojamąją kelio dalį (ne pėsčiųjų perėjoje) staiga įbėgusią mergaitę partrenkė automobilis „Toyota Avensis“, kurį vairavo 44 metų moteris. Nukentėjo ir į ligoninę nuvežta 14 metų paauglė, pirminiais duomenimis, ji patyrė kojos traumą.

Pavakarę Klaipėdoje, Šilutės plente, krovininio automobilio „DAF“ 51 metų vairuotojas, rikiuodamasis iš antrosios eismo juostos į pirmąją, neįsitikino, kad tai daryti saugu, dėl to sunkiasvorė transporto priemonė kliudė šia juosta važiavusį „Peugeot 307“, kuris nuo smūgio atsitrenkė į stovintį kitą krovininį automobilį „Volvo FH12“, prie kurio vairo buvo 59-erių vyras. Per šį eismo įvykį nukentėjo lengvojo automobilio 29 metų vairuotoja (nėščia), ji paguldyta į ligoninę.

Prieš septintą vakaro Mažeikiuose, Skuodo ir Melioratorių gatvių sankryžoje (apšviestas ruožas), esant šlapiai kelio dangai, 31 metų vyro vairuojamas automobilis „Audi A4“ suko į kairę (apsisukdamas), nepraleido ir susidūrė su lygiareikšmiu keliu teisiai važiavusiu automobiliu „Hyundai i30“. Vienas iš automobilių atsitrenkė į kelio ženklą. Nukentėjo „Hyundai“ 49 metų vairuotojas.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad:

● Eismą keliuose Lietuvos Respublikoje gali apriboti tik kelio ženklai (nurodyti Kelių eismo taisyklių 1 priede), prie kelio ženklų priskirtini kintamos informacijos kelio ženklai (jų pavyzdžiai nurodyti Kelių eismo taisyklių 2 priede), kelių ženklinimas (nurodytas Kelių eismo taisyklių 3 priede), šviesoforai ir reguliuotojo signalai (nurodyti Kelių eismo taisyklėse ir kituose Lietuvos Respublikoje galiojančiuose teisės aktuose, susijusiuose su eismo reguliavimu).

● Jeigu kelio ženklo ir kelių ženklinimo reikalavimai skiriasi, reikia vadovautis kelio ženklu.

● Kai kelyje įrengti kintamos informacijos kelio ženklai, vadovaujamasi jais.

● Reguliuotojo nurodymai turi pirmenybę šviesoforo signalų, kelio ženklų ir kelio ženklinimo, taip pat Kelių eismo taisyklių reikalavimų atžvilgiu.

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys:

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode