Per gaisrą Veisiejuose žuvo lovoje rūkęs vyras

Antradienio rytą Lazdijų rajone, Veisiejuose, per gaisrą žuvo lovoje rūkęs vyras. 

Pranešimas apie gaisrą vieno aukšto kelių butų name gautas apie 5 val., pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). 

Ugniagesiai į įvykio vietą atvyko per kelias minutes ir viename iš butų, ant sofos, rado gulintį vyrą be gyvybės žymių. Bute tvyrojo daug dūmų, smilko sofa-lova ir grindys. 

Gelbėtojai vyrą bandė gaivinti lauke, bet atvykę medikai konstatavo jo mirtį. 

„Gaisro priežastis – neatsargus rūkymas lovoje“, – pranešime sakė gaisro vietoje apsilankęs Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas, atliekantis viršininko funkcijas, Viktoras Gerasimovas.

„Gaisrą pastebėjo kaimynas. Jis dar norėjo gelbėti vyrą, bet per dūmus jau negalėjo įeiti, tad skubiai iškvietė pagalbą. Name daugiau gyventojų nebuvo. Keli butai jau buvo tušti, o į vieną gyventojai atvažiuodavo tik retkarčiais“, – apie įvykio aplinkybes pasakojo pareigūnas.

Jo duomenimis, žuvusysis name gyveno vienas.

„Butas labai apleistas, autonominio dūmų detektoriaus jame nebuvo, žmogus priklausė socialinės rizikos grupei“, – tvirtino V. Gerasimovas.

Pasak jo, tai jau trečioji gaisro auka šiemet Lazdijų rajone. Visi žmonės žuvo dėl neatsargaus rūkymo.

„Ir visi trys žuvę – dėl neatsargaus rūkymo. Sausio pabaigoje kilus gaisrui Šeštokų miestelyje, per gaisrą žuvo du žmonės – vyras ir moteris. Tuomet sudegė ir namas“, – teigė jis. 

Autorius Margiris Meilutis

Vilnius, kovo 19 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode