Jašiūnuose, Marijampolėje ir Mažeikiuose – incidentai su ginklais

Šalčininkų rajone penktadienį šaudyta iš neteisėtai laikomo į medžioklinį šautuvą panašaus savadarbio ginklo, Marijampolės pardavėjai ginklu grasinta, o iš policijos pareigūnės Mažeikiuose neblaivūs asmenys mėgino atimti jos tarnybinį ginklą. 

Policijos teigimu, 18.31 val. buvo gautas pranešimas, kad Šalčininkų rajone, Jašiūnų miestelyje, namo kieme, neblaivus vyras, gimęs 1961 metais, iš ginklo, panašaus į revolverį, šaudė į aplinką.

Įvykio vietoje rastas neteisėtai laikomas medžioklinis šautuvas, kuriame buvo vienas šovinys, taip pat rasti 6 šoviniai ir tuščia šovinio tūtelė.

Pareigūnai paėmė ir vyrui priklausantį savadarbį ginklą, panašų į revolverį. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais. 

Apie 21 val. Marijampolėje, prie užkandinės priėjo du vyrai, kurių vienas grasino ginklu pardavėjai ir vėliau abu pasišalino.

Nustatyti įtariamieji. Vienas vyras, gimęs 1991 metais, sulaikytas, o kitas, gimęs 1993 metais,  kuris galėjo panaudoti šaunamąjį ginklą, užsirakino namuose.

Policijos pareigūnų vyras neįsileido, todėl buvo išlaužtos durys. Vyras rastas neblaivus, pareigūnams nesipriešino. Kratos metu ginklas nerastas, rasta narkotinių medžiagų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.  

Taip pat apie 21 val. Mažeikiuose, bute dėl smurto artimoje aplinkoje buvo sulaikytas neblaivus (1,55 promilės) vyras, gimęs 1989 metais. Jį Mažeikių policijos pareigūnas nuvedė į tarnybinį automobilį.

Tuo metu bute likusi neblaivi (blaivumą tikrintis atsisakė) moteris, gimusi 1965 metais, ir neblaivus (1,80 promilės) vyras, gimęs 1964 metais, iš pareigūnės mėgino atimti ginklą.

Įtariamieji uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ir  nežymus sveikatos sutrikdymo bei pasipriešinimas valstybės tarnautojui. 

BNS

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode