Barmenę apipylė alumi

Šią savaitę rajone pradėta dešimt ikiteisminių tyrimų. Nuo smurtautojų rankos nukentėjo nepilnametė, sūnus, žmona, sumušta moteris ir jos sugyventinis. Necenzūriniais žodžiais iškoneveikta barmenė. Pavogti įvairūs daiktai.

Patyrė smurtą

Lapkričio 20 d., apie pietus, Knabikų kaime, Knabikų gatvėje, esančiame nuosavame name mama (gim. 1949 m.) sumušė savo sūnų.

Lapkričio 21 d. naktį į moters (gim. 1971 m.) gyvenamąjį butą Žemaitijos gatvėje atėjusios trys merginos bei tyrimo metu nenustatytas asmuo jėga ištempė moterį iš buto ir laiptinės koridoriuje sumušė. Bute tų pačių asmenų sumuštas ir moters buvęs sugyventinis.

 

Lapkričio 27 d. naktį kavinėje „Synet“, Žemaitijos g. 36, bare buvę du klientai barmenęiškoneveikė necenzūriniais žodžiais. Negana to, vienas iš klientų išeidamas ją apipylė alumi.

Sekmadienį vakare Senamiesčio pagrindinės mokyklos teritorijoje penkios merginos grasino, tyčiojosi ir sumušė nepilnametę (gim. 2000 m.).

Trečiadienį naktį namuose, Žemaitijos gatvėje, vyras (gim. 1971 m.), būdamas neblaivus, jam nustatytas 3,31 promilės girtumas, grasino nužudyti savo žmoną (gim. 1973 m.). Vyras sulaikytas ir patalpintas į areštinę.

Įsibrovė ir pavogė

Pirmadienį ryte pastebėta, kad iš buto Gamyklos gatvėje pavogti 35 eurai ir 250 litų. Padaryta žala – 370 litų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nuo pirmadienio 21.00 val. iki antradienio 7.00 val. Ventos g. 17 namo kieme nuo 2004 metų laidos automobilio BMW 525 nuimti keturi ratlankiai su padangomis. Žala – 3000 litų.

Sekmadienį, apie pietus, pastebėta, kad iš negyvenamos sodybos, esančios Lėtenių kaime, Saldupio gatvėje, ūkinio pastato pavogti du tinkavimo siurbliai. Žala – 2000 litų.

Antradienį vakare, įsibrovus į automobilio „Citroen Evasion“ saloną, pavogta 150 litų vertės automagnetola ir dvi 300 litų vertės nešiojamos racijos. Automobilis stovėjo ties Žemaitijos g. 45 namu, nesaugomoje aikštelėje.

Sekmadienį, nuo 15.00 val. iki 16.00 val., iš gyvenamojo namo kambario Viekšniuose, Biržiškų gatvėje, pavogtas vyrui (gim. 1948 m.) priklausantis mobiliojo ryšio telefonas su SIM kortele ir krovikliu. Žala – 428 litai.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode