Pasivažinėjimas vogtu automobiliu baigėsi mirtimi

„Būdas žemaičių“ jau rašė, kad trečiadienį ryte Pikelių kaime, namuose, mirė vaikinas. Pirminiais duomenimis, vaikinas su draugais važiavo vogtu automobiliu ir pateko į avariją.

Istorija prasidėjo trečiadienio naktį, kai į namus Vilties gatvėje, draugų parvestas 27 metų vaikinas ėmė skųstis skausmais šone. Atvykęs greitosios medicinos pagalbos ekipažas vyrui jau nebepadėjo, reanimuojant jis mirė. Apie įvykį pranešta policijos pareigūnams, kurie pradėjo tyrimąmirties priežasčiai ir aplinkybėms nustatyti. Nustatyta, kad tai susiję su eismo įvykiu kelyje Pikeliai-Mažeikiai. Vairuotojo nesuvaldytas automobilis nuslydo į šalikelę ir kelis kartus vertėsi.

Avarijos vietoje mėtėsi valstybinis numeris, pagal kurį kriminalistai netruko nustatyti mašinos šeimininką. Paaiškėjo, kad automobilis, kuriuo važiavo vaikinas su draugais, buvo pavogtas. Mat 55-erių metų mažeikiškis Policijos komisariatą informavo, kad trečiadienį ryte pastebėjo, jog Pavasario gatvėje iš nesaugomos automobilių stovėjimo aiktelės dingo jo 1990 metų laidos automobilis „VW Golf“. Susieję įvykio aplinkybes kriminalistai tą pačią dieną apie pietus automobilį surado jau dalinai supjaustytą Kurmaičių kaime, Kurmaičių Sodų 3-iojoje gatvėje. Vienas įtariamasis – 18-metis vaikinas, sulaikytas vietoje, 20-metis jo draugas šiek tiek vėliau. Abu uždaryti į areštinę. Šiuo metu tiriamos visos įvykio aplinkybės.

Pirminiais duomenimis, per avariją žuvęs vyriškis vagiant mašiną nedalyvavo. Jis tik važiavo pasivažinėti su bičiuliais.Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode