Sumuštas vagišę bandęs sulaikyti vyras

Praėjusią savaitę Policijos komisariate užregistruota dešimt smurto ir šeši vagystės atvejai. Sumuštos žmonos, sugyventinės, nepilnamečiai vaikai bei vagišę bandęs sulaikyti vyras.

Patyrė smurtą

Ketvirtadienį, apie pietus, į Sodų g. gyventojos, gim. 1987 m., butą atėjęs buvęs jos sugyventinis, gim. 1981 m., ją sumušė. Įtariamasis nesulaikytas, nes iki atvykstant pareigūnams pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tos pačios dienos naktį Raselės 6-ojoje g., namuose, vyras, gim. 1969 m., būdamas neblaivus, jam nustatytas 2,54 promilės girtumas, sumušė šiek tiek blaivesnę savo žmoną, gim. 1970 m., jai nustatytas 1,34 promilės girtumas, ir nepilnametę dukrą, gim. 1997 m., kuriai taip pat nustatytas 0,26 promilės girtumas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Penktadienį, apie pietus, Sodų gatvėje, namuose, išgertuvių metu kilus tarpusavio ginčui, vyras, gim. 1970 m., sumušė savo sugyventinę, gim. 1971 m. Abu buvo neblaivūs. Vyrui nustatytas 2,27 promilės girtumas, moteriai – 1,71 promilės girtumas. Smurtautojas uždarytas į areštinę.

Penktadienį vakare vaikinas, gim. 1990 m., su dar trimis ikiteisminio tyrimo metu nenustatytais asmenimis atėję pas pažįstamą į butą Draugystės gatvėje, pastarajam atidarius buto duris, ištempė jį į koridorių ir sumušė. Nuo smurtautojų nukentėjo ir vyro sugyventinė, bandžiusi jį ginti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tos pačios dienos naktį Ukrinų kaime, Taikos gatvėje, namuose, vyras, gim. 1975 m., sumušė žmoną, gim. 1975 m. Vyras patalpintas į areštinę.

Dar vienas smurto atvejis užregistruotas šeštadienį, po pietų, Gyvolių kaime, Piliakalnio gatvėje. Gyvolių kaimo gyventojas, gim. 1958 m., būdamas neblaivus, jam nustatytas 1,82 promilės girtumas, savo namuose sumušė žmoną, gim. 1968 m., ir nepilnametę dukrą, gim. 1998 m. Vyras patalpintas į areštinę.

Šeštadienį, apie 19 val., Laižuvos miestelyje, Dariaus ir Girėno gatvėje, namuose, vyras, gim. 1983 m., kilusio konflikto metu du kartus smogė sugyventinei į pakaušį, o į kambarį atbėgus nepilnamečiui sugyventinės sūnui, gim. 1999 m., trenkė šepečiu į galvą

Tuo pačiu metu Kegrių kaime, Viekšnių gatvėje, namuose, vyras, gim. 1974 m., būdamas neblaivus, jam nustatytas 1,91 promilės girtumas, grasino užmušti savo mamą, gim. 1943 m., bei patėvį, gim. 1953 m. Vyras patalpintas į areštinę.

Sekmadienį naktį tame pačiame Kegrių kaime, namuose, vyras, gim. 1949 m., būdamas neblaivus, jam nustatytas 1,68 promilės girtumas, sumušė neblaivią sugyventinę, gim. 1971 m. Smurtautojas patalpintas į areštinę.

Sekmadienį, apie pietus, Naftininkų g. 38, prie įėjimo į prekybos centrą „Grūstė“, moteris, gim. 1963 m., mėgino pasišalinti nesusimokėjusi už prekes ir ją bandžiusiam sulaikyti vyrui, gim. 1972 m., kelis kartus spyrė į koją bei nagais subraižė skruostą ir kaklą. Viskas vyko praeivių ir klientų akivaizdoje. Įtariamoji – 1963 m. gim. moteris – patalpinta į areštinę.

Įsibrovė ir pavogė

Antradienį ryte pastebėta, kad iš nebaigto įrengti gyvenamojo namo Dagių kaime, Beržupio gatvėje, pavogtas kampinis šlifuoklis, benzininis pjūklas, akumuliatorinis grąžtas. Žala – 2500 litų.

Ketvirtadienį naktį Židikų miestelyje, Ylakių gatvėje, įsibrauta į mišrių prekių parduotuvę „Aibė“, priklausančią UAB „Gabera“ ir pavogtas nenustatytas kiekis cigarečių ir bilietų terminalo stalčius su 40 litų. Žala tikslinama.

Praėjusį pirmadienį, po pietų, pastebėta, kad iš Sodų g. 1 namo sandėliuko pavogta dirbtinė 170 cm eglutė, keturi akumuliatoriniai smūginiai grąžtai, dvi plastikinės įrankių dėžės su jose buvusiais įrankiais ir vaikiškas dviratis-paspirtukas. Padaryta 1250 litų turtinė žala.

Iš buto Žemaitijos gatvėje dingo vonia bei kiti įvairūs daiktai. Žala – 710 litų. Bute laužimo žymių nėra. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Penktadienį naktį Sodų gatvės 13 namo laiptinėje nepažįstamas asmuo iš vyro, gim. 1985 m., striukės kišenės atvirai pagrobė mobiliojo ryšio telefoną ir 25 litus. Žala – 1025 litai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nuo šeštadienio 20 val. iki sekmadienio 9.10 val. šalia Žemaitijos g. 63 namo apgadintas 2008 metų laidos automobilis „Mitsubishi Colt“ – nulaužtas kairės pusės galinio vaizdo veidrodėlis. Žala – 200 litų.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode