Avarijos pasekmė – sužalotas keleivis ir pėsčioji

Praėjusią savaitę rajone užregistruoti keturi eismo įvykiai – partrenkta pėsčioji, du automobiliai vertėsi, vienas trenkėsi į kelio ženklą. Vairuotojas buvo neblaivus.

Nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė

Šeštadienį, apie pietus, kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė 25-erių metų mažeikiškis K. P., vairuodamas automobilį „VW Transporter“, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į meteorologines oro sąlygas,kelio būklę, nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis, kelio šlaitas ir sužeistas 77-erių metų keleivis A. A. P. Nukentėjusysis pristatytas į VšĮ Mažeikių ligoninę. Jam diagnozuotas šonkaulių lūžis.

 

Dar vienas automobilis apsivertė trečiadienį ryte kelyje Mažeikiai–Kuršėnai. Vilnietis R. J., vairuodamas automobilį „Citroen“, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi ant šono. Eismo įvykio metu vairuotojas nenukentėjo, apgadintas automobilis ir kelio šlaitas.

Paguldyta į ligoninę

Pirmadienį, apie pietus, Gamyklos gatvėje 38-erių metų mažeikiškė, vairuodama automobilį „Audi A6“, partrenkė į važiuojamąją dalį ne pėsčiųjų perėjoje išėjusią 69-erių metų moterį. Nukentėjusioji gydoma VšĮ Mažeikių ligoninė Ortopedijos–traumatologijos skyriuje.

Nuvertė kelio ženklą

Pirmadienį „ORLEN Lietuva“ degalinėje, Skuodo g. 14, mažeikiškis Š. Š., būdamas neblaivus, jam nustatytas 1,28 promilės girtumas, nesuvaldė automobilio, atsitrenkė į kelio ženklą ir jį nuvertė. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis ir kelio ženklas.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode