Viktorija Romanova, Ruslan Pukšto ir Marijan Kačanovski Latvijos biatlono taurės nugalėtojai Priekulėje

Sausio 21-22 dienomis Latvijos biatlono centre Priekulės mieste vyko Latvijos biatlono taurės varžybų II etapas. Varžybose dalyvavo biatlonininkai iš Latvijos ir Lietuvos.

Šeštadienį biatlonininkai varžėsi 7,2; 6,0; 3,6 km sprinto rungtyje su šaudymu iš pozicijų gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį sportininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą.

Romualdas Aleksandrovas ir Ruslan Pukšto startavo 7,2 km distancijoje. Romualdas, padaręs 4 klaidas, deja negalėjo kovoti dėl aukštesnės vietos. Romualdas nuotolį įveikė per 23 min. 02 sek. ir užėmė 14 vietą. Ruslan Pukšto ugnies linijose klydo 5 kartus ir užėmė 15 vietą, trasą įveikęs per 23 min. 44 sek.

Viktorija Romanova ir Kamilė Jakubauskaitė startavo 3,6 km sprinto rungtyje su šaudymu 2 kartus iš pozicijos gulint. Viktorija startavo tarp pirmųjų dalyvių, labai greitai įveikė pirmuosius 1,2 km iki šaudyklos. Šaudydama pataikė į visus taikinius ir pirmavo su 10 sek. persvara. Antrame šaudyme Viktorija suklydo kartą ir turėjo įveikti baudos ratą, kas neleido jai užimti pirmos vietos. Viktorija greitai įveikė paskutinį ratą ir finišavo antra, distancijoje užtrukusi 13 min. 02 sk. Kamilė Jakubauskaitė pirmame šaudyme klydo 1 kartą ir slydo 5-ta. Antrame šaudyme Kamilė suklydo du kartus ir, įveikusi paskutinį ratą, finišavo 7, įveikusi 3,6 km per 14 min. 46 sek.

Marek Griniuk distanciją įveikė per 15 min. 37 sek. ir buvo 12-tas, suklydęs šaudykloje 7 kartus.

Marijan Kačanovski startavo 6 km distancijoje. Pirmame šaudyme gulomis pataikė į visus taikinius ir slydo pirmas su 15 sek. persvara, antrame šaudyme stovint suklydo kartą, greitai įveikė baudos ratą bei paskutinius 2 km distancijos ir finišavo pirmas, iškovodamas Latvijos biatlono taurę V-50 grupėje, įveikęs 6 km per 19 min. 23 sek.

Sekmadienį biatlonininkai varžėsi masinio starto rungtyje. Ruslan Pukšto ir Romualdas Aleksandrovas startavo 10 km distancijoje. Ruslanas pirmoje ir antroje ugnies linijose šaudydamas gulint klydo po kartą ir slydo trečias, trečiame šaudyme stovint pataikė į visus taikinius ir pirmavo. Paskutiniame šaudyme Ruslanas suklydo du kartus, bet greitai įveikė baudos ratus ir paskutinius 2 km. distancijos bei finišavo pirmas, iškovodamas Latvijos biatlono taurę vaikinų 2000-2001 gim. m. grupėje. Ruslanas 10 km įveikė per 24 min. 24 sek.

Romualdas Aleksandrovas šaudykloje suklydo 9 kartus ir finišavo 5-tas su rezultatu 35 min. 50 sek.

Viktorija Romanova ir Kamilė Jakubauskaitė startavo 3,6 km distancijoje. Viktorija pirmoje šaudykloje pataikė į visus taikinius ir pirmavo. Antrame šaudyme irgi buvo taikli ir finišavo pirma, iškovodama Latvijos biatlono taurę mergaičių 2002- 2003 gim. m. grupėje. Viktorija 3,6 km įveikė per 13 min. 00 sek. Kamilė Jakubauskaitė šaudykloje klydo 3 kartus ir finišavo 6-ta su rezultatu 15 min. 24 sek. Marijan Kačanovski daug kartų klydo šaudykloje ir užėmė antrąją vietą, įveikęs 10 km per 40 min. 27 sek.

Sveikiname Viktoriją ir Ruslaną ir linkime sėkmės ateityje!

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode