Romas

Savaitgalį Ukmergėje paaiškėjo Lietuvos 10-ies šokių čempionato nugalėtojai

Savaitgalį Ukmergėje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2017-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas. Kombinuotose standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose, dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionuose, rungėsi geriausios šalies šokėjų poros.

Čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” – „Sūkurys”), jaunimo iki 21 m. grupėje geriausiai pasirodė Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”), jaunimo grupėje nugalėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”), jaunių II grupės laimėtojais tapo Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina”), jaunių I grupėje aukso medalius laimėjo Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”), jaunučių II grupėje pirmą vietą laimėjo Kipras Kūra ir Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”), o jaunučių I grupėje - Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra").

Į Pasaulio ir Europos 10-ies šokių čempionatus siunčiamos geriausios jaunių II, jaunimo, jaunimo iki 21m. ir suaugusiųjų grupių poros. Paprastai į 10-ies šokių pasaulio čempionatą deleguojami šalies čempionai, o Europos čempionate šaliai atstovauja vicečempionai.

Suaugusiųjų grupės rezultatai:

1. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” – „Sūkurys”)

2. Nikita Moisejenko – Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”)

Jaunimo iki 21 m. grupės rezultatai:

1. Karolis Michalas Tomeckis - Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”)

2. Einoras Degutis - Valerija Mišel Petruna (Gargždų „Rolina”)

3. Jovydas Kaminskas - Emilė Sinkevičiūtė (Kauno „Duetas”)

Jaunimo grupės finalo rezultatai:

1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

2. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

3. Romanas Dobrecovas - Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

Jaunių II grupės finalo rezultatai:

1. Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina”)

2. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)

3. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

Jaunių I grup ės rezultatai:

1. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)

2. Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis”)

3. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”)

Jaunučių II grup ės finalo rezultatai:

1. Kipras Kūra - Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”)

2. Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”)

3. Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniasu „Davi”)

Jaunučių I grup ės rezultatai:

1. Mykolas Inta - Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra")

2. Domas Šeibokas - Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Alemanda”)

3. Laurynas Žaliukas - Marta Bartusevičiūtė (Vilniaus „Alemanda”)

Vilnius, sausio 30 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode