Rekordinis Vilniaus rajono slidinėjimo čempionatas Nemenčinėje

Sausio 28 dieną naujai pastatytoje biatlono šaudykloje Nemenčinėje susirinko virš 140 slidininkų iš Visagino, Ignalinos, Utenos, Anykščių, Trakų, Švenčionių, Kaišiadorių, Vilniaus bei gausus būrys sportininkų iš Vilniaus rajono: 28 dalyviai iš Nemenčinės ir 16 – iš Mostiškių. Vilniaus rajono slidinėjimo čempionato dalyvius varžybų metu palaikė Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski.

Tai buvo bene didžiausios iki šiol surengtos tokios varžybos Lietuvoje. Iš anksto į Vilniaus rajono slidinėjimo čempionatą užsiregistravusių dalyvių skaičius, net 154 slidininkai, džiugino organizatorius: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir sporto skyriaus vedėją Edmundą Šotą, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorių Marijaną Kačanovskį, bet tuo pačiu buvo nemenku iššūkiu esant mažam sniego storiui tinkamai paruošti čempionato trasą, kad slidininkai nesugadintų savo slidžių, neretai kainuojančių virš 400 eurų. Kelias dienas Nemenčinės biatlono sekcijos sportininkai Viktorija Romanova, Kamilė Jakubauskaitė, Romualdas ir Radoslavas Aleksandrovai, Jurij Bystricki, Ruslanas Pukšto kartu su sporto mokyklos direktoriumi pylė sniegą į trasą, kuri varžybų dieną buvo pakankamai gerai įvertinta dalyvių ir trenerių.

Kultūros, turizmo ir sporto skyriaus vedėjas Edmund Šot pasveikino čempionato dalyvius ir palinkėjo sėkmingų startų, smagiai ir sveikai praleisti savaitgalį gryname ore ir davė startą jauniausių berniukų grupės dalyviams rungtyniaujantiems 1 km distancijoje.

Berniukų 2005-2009 gim. m. grupėje nugalėjo Aironas Pūras iš Ignalinos su rezultatu 4 min. 12 sek. Tarp mergaičių greičiausia buvo Justina Dumčiūtė iš Vilniaus su rezultatu 4 min. 29 sek.

Mergaičių 2003-2004 gim. m. grupėje 2 km distancijoje, nepalikusios šansų kitoms dalyvėms kovoti dėl nugalėtojos titulo, tarpusavyje varžėsi nemenčinietės Viktorija Romanova ir Kamilė Jakubauskaitė. Finiše 2 sekundėmis greitesnė buvo Viktorija Romanova, įveikusi 2 km per 7 min. 13 sek. Berniukų 2003-2004 gim. m. grupėje 3 km distancijoje nugalėjo Lukas Žukauskas iš Anykščių, palikęs už nugaros nemenčinietį Mareką Griniuką.

3 km distancijoje mergaičių 2001-2002 gim. m. grupėje nugalėjo Paulina Ivinskytė iš Utenos, trasoje užtrukusi 11 min. 55 sek. Tarp 1998-2000 m. gim. merginų greičiausia buvo Darija Jankauskaitė iš Anykščių (17 min. 18 sek.). Moterų iki 40 metų grupėje nugalėjo Kristina Masevičiūtė iš Vilniaus (17 min. 50 sek.). Virš 40 metų moterų grupėje nugalėtoja tapo Julija Kaznačenko iš Visagino (17 min. 59 sek.).

Vaikinų 2001-2002 m. gim. grupėje 5 kilometrus greičiausiai įveikė Darius Dinda iš Ignalinos su rezultatu 12 min. 44 sek. Tarp vaikinų 1998-2000 m. gim. 7,5 km distancijoje nugalėjo Dainius Bielinis iš Ignalinos su rezultatu 19 min. 21 sek. Absoliučiai geriausią laiką 7,5 km distancijoje pasiekė vyrų iki 40 metų grupės nugalėtojas Marijus Butrimavičius iš Trakų (18 min. 33 sek.). Vyrų virš 40 metų grupėje nugalėtoju tapo Timofej Kaznačenko iš Visagino su rezultatu 21 min. 16 sek.

Šventišką nuotaiką varžybų metu žiūrovams ir dalyviams palaikė nuotaikinga muzika, kuria pasirūpino Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro darbuotojai. Treneris Stasys Dervinis iš Utenos pažymėjo, kad Vilniaus rajono vadovai rūpinasi jaunimo ir gyventojų užimtumu, džiaugėsi puikiai organizuotu renginiu, gera atmosfera ir dėkojo varžybų organizatoriams už galimybę aktyviai praleisti savaitgalį. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir daiktiniais prizais, kuriuos įsteigė Vilniaus rajono savivaldybė.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode