Geriausi kiokušin karatė kovotojai dėl titulų kovos Vilniuje

 Vasario 4 dieną (šeštadienį) geriausi Lietuvos kiokušin karatė kovotojai vėl susiburs Vilniuje ir sostinės „Lietuvos ryto“ arenoje išsiaiškins, kam atiteks 2017 metų šalies čempionų titulai.

Lietuvos suagusiųjų čempionato atrankos kovos prasidės 13 val., o pusfinaliai ir finalai vyks nuo 16 val. Vasario 5-ąją toje pačioje arenoje vyks Lietuvos jaunimo čempionatas.

Šiais metais Lietuvos suaugusiųjų čempionatas vyks pagal naują sistemą: vyrai kovos net 9 svorio kategorijose, moterys – 6. Lygiuojantis į olimpinę sistemą, visos svorio kategorijos išdėstytos kas 5 kg: vyrai kovos kategorijose iki 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95 ir virš 95 kg, o moterys – iki 50, 55, 60, 65, 70 ir virš 70 kg.

Tai reiškia, kad nugalėtojus ant tatamio lems tik sportinės kovos rezultatai (nebus pergalių dėl svorio skirtumo), panašaus svorio sportininkų dvikovos bus dinamiškensės ir patrauklesnės žiūrovams.

2016-aisiais Lietuvos kiokušin karatė meistrai dėl šalies čempionų titulų kovėsi tik 4 moterų ir vyrų svorio kategorijose. Moterų varžybose tuomet čempionėmis tapo Justina Šišaitė (-50 kg), Kamilė Kasperavičiūtė (-55 kg), Gabija Gudeliauskaitė (-60 kg) ir Nora Vaznelytė (+60 kg), o vyrų – Jonas Eimontas (-65 kg), Andrius Miseckas (-75 kg), Valdemaras Gudauskas (-85 kg) ir Edgardas Sečinskis (+85 kg).

Katos rungties Lietuvos čempionais prieš metus tapo Rita Pivoriūnaitė ir Raimundas Paškauskas.

Lietuvos čempionate kiokušin karatė meistrai turės galimybę pelnyti kelialapius į 2017 metų Europos čempionatą, kurs vyks Kopenhagoje. Vėliau geriausi iš geriausiųjų vyks į Astaną dalyvauti pasaulio čempionate. Tiek Danijos, tiek Kazachstano sostinėse sportininkai bus skirstomi į 4 svorio kategorijas.

Rudenį geriausių Lietuvos kovotojų laukia dar vienos planetos pirmenybės – Tokijuje bus kovojama tokiose pačiose svorio kategorijose, kaip šių metų Lietuvos čempionate.

Vilnius, vasario 1 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode