Reklama 1

„Apollo“ taurės turnyre – Pauliaus Bagdono ir Letos Anužienės pergalės

Lietuvos boulingo federacijos rengiamo 2016–2017 metų asmeninio Lietuvos čempionato ketvirtajame reitingo turnyre „Apollo taurė – 2017“ Vilniuje pergales šventė kaunietis Paulius Bagdonas ir klaipėdietė Leta Anužienė, vyrų antrojo diviziono varžybas laimėjo Rolandas Čebatoriūnas, o tarp jaunių geriausias buvo Rokas Rudžinskas.

Vyrų turnyro atrankos varžybose geriausiai sekėsi būtent P.Bagdonui, kuris pirmąjį etapą (22 dalyviai) užbaigė trečias (6 partijų vidurkis – 210 taškų), o antrajame tarp 10 geriausių žaidėjų buvo pirmas (bendras 12 partijų vidurkis – 206,92) ir užsitikrino vietą finale. Antras likęs Aidas Daniūnas (12 part. vid. – 199,5) pelnė vietą pusfinalyje.

Atkrintamosiose varžybose tarp Žilvino Permino, Mindaugo Šlegerio, Algirdo Motiejūno ir Mariaus Steponavičiaus geriausiai sekėsi pirmajam, kuris pusfinalyje ir stojo į kovą su A.Daniūnu.

Kova dėl kelialapio į finalą vyko itin atkakliai, o pergalę vos 4 taškų skirtumu – 192:188 – šventė A.Daniūnas. Finale pastarasis sportininkas vis dėlto nesužaidė taip, kaip galėtų, ir turėjo pripažinti P.Bagdono pergalę rezultatu 193:148.

Vyrų antrajame divizione nugalėtoju tapo Rolandas Čebatoriūnas, taip pat po dramatiškos kovos 178:175 palaužęs Vytį Kaminską. Pastarasis žaidėjas itin pasižymėjo per pirmąjį atrankos etapą, kai žaisdamas 4-ąją partiją pasiekė maksimalų įmanomą rezultatą – 300 taškų.

Trečias antrajame divizione liko Sergėjus Fiodorovas, mažajame finale nepalikęs vilčių Albertui Toločkai – 200:157.

Moterų varžybose tarp 14 dalyvių atrankoje geriausiai sekėsi iš karto į finalą patekusiai Jūratei Palaimaitei (12 part. vid. – 187,25), o antra liko ir į pusfinalį žengė Leta Anužienė (12 part. vid. – 179,67). Atkrintamosiose varžybose geriausiai pasirodė ir tarp būsimų prizininkių prasibrovė Kristina Rulytė, pranokusi Dainą Selenienę, Jūratę Budrytę ir Jolantą Kontvainienę.

Pusfinalyje K.Rulytei vis dėlto nepavyko mesti iššūkio L.Anužienei, kuri nugalėjo 198:143. Finale J.Palaimaitei taip pat nepavyko sužaisti su L.Anužiene geros partijos, o pergalė rezultatu 158:139 atiteko pastarajai.

Senjorų varžybose šį kartą geriausiai sekėsi Vytautui Gykiui, finale 223:213 įveikusiam Edmundą Levandavičių. Trečias liko Arvydas Musteikis, mažajame finale 229:161 pranokęs Eugenijų Stankevičių.

Jaunių įskaitoje Vilniuje geriausiai pasirodė Rokas Rudžinskas, aplenkęs Raimundą Naką ir Kiprą Kriaučiūną, o tarp mėgėjų prizines vietas užėmė Klaudijus Rimkevičius, K.Kriaučiūnas ir Tomas Cilcius.

Penktasis reitingo turnyras vyks kovo 5–12 dienomis Klaipėdos boulingo centre „Honolulu“. Iš viso Lietuvos čempionate bus sužaisti 6 reitingo turnyrai, po kurių geriausi žaidėjai pelnys kelialapius į finalo etapą.

Vilnius, vasario 14 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode