Ralio-kroso čempionės Audi Sport EKS gretas papildė vienas pajėgiausių Latvijos lenktynininkų

Šiemet FIA ralio-kroso pasaulio čempionė - RX Audi Sport EKS komanda – planetos pirmenybių startui ruošia net tris automobilius. FIA ralio-kroso pasaulio čempionate Audi S1 EKS RX Supercar klasės automobilius vairuos 2016 metų čempionas ir komandos savininkas Маtiasas Ekstriomas, suomis Tomas Heinikenas ir ekipos naujokas iš kaimyninės Latvijos Reinis Nitis.

„Nuoširdžiai džiaugiamės mums tekusia didele garbe bendradarbiauti su vienu geriausiųjų Latvijos autolenktynininkų. Dar pernai viename iš Latvijoje vykusių ralio-kroso etapo lenktynių EKS komanda pastebėjo ir palankiai įvertino mūsų šalies lenktynininko meistriškumą, kuris ir tapo pagrindiniu akstinu tolesniam bendradarbiavimui. Tad nekantriai lauksime pirmosios Reinio sėkmės aukščiausiojo lygio varžybose ir, žinoma, visapusiškai jį palaikysime“, - sakė Аudi prekės ženklo vadovė Lietuvai ir Latvijai Ilze Grase – Kibilde.

„Drauge su Audi Sport sunkiai dirbome trokšdami pasaulio pirmenybėse šiemet startuoti su trimis automobiliais, todėl esu labai laimingas, kad svajonė išsipildė“,- pažymėjo komandos savininkas ir lenktynininkas M. Ekstriomas, kurio ekipa šiemet gaus Audi AG palaikymą. – Nors Reiniui tik 21-eri, jo patirtis ralio-kroso trasose – jau didžiulė. Ir mes jį vertiname kaip pajėgų pilotą”. 

2013 metais Reinis Nitis iškovojo Europos FIA ralio-kroso čempiono titulą priekiniais ratais varomų automobilių Super1600 klasėje. Metais vėliau, būdamas 18 metų amžiaus, Reinis tapo jauniausiu per visą šios sporto šakos istoriją etapo laimėtoju, o sezoną baigė iškovodamas trečiąją prizinę bendrosios įskaitos vietą.

„Tapti komandos, kuri yra pasaulio čempionė, nariu – kiekvieno lenktynininko svajonė. Man tai kartu ir unikali galimybė, todėl už pasitikėjimą esu nuoširdžiai dėkingas Audi ir EKS komandai,- teigia R. Nitis. – Kad svajonė taptų realybe, daug dirbau ne vienerius metus, o už tam sudarytas galimybes esu dėkingas savo šeimai, rėmėjams ir komandai. Dabar RX populiarumas pasaulyje sparčiai kyla, todėl savo atsiradimą Audi komandoje vertinu kaip didžiulį žingsnį tolimesnėje sportinėje karjeroje“.

Ničio dalyvavimas FIA ralio-kroso pasaulio čempionate tapo įmanomas Lattelecom, Ošukalns, Jekabpilio savivaldos, o taip pat Eibe-L, Hertz, Latvijas Gāze, Light Guide Optics International, OK Būvmateriāli, Radex, RA EVENTS, Sonora ir Z-Light palaikymo ir pagalbos dėka. Informacinį palaikymą sportininkui užtikrina DELFI portalų grupė.

Daugiau informacijos apie Reinio Ničio startus galima rasti www.reinisnitiss.com bei socialiniuose tinkluose Instagram /reinisnitiss, Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial ir YouTube /ReinisNitissOfficial.

Jolita Katkutė

Fabula Hill+Knowlton Strategies

Powered by BaltiCode