„Fed Cup“: varžybų starte Lietuvos tenisininkių akistata su egiptietėmis

Lietuvos moterų teniso rinktinė Federacijos taurės („Fed Cup“) kovas pradės susitikimu su Egipto tenisininkėmis. Tai paaiškėjo šiandien Šiauliuose ištraukus „Fed Cup“ antros grupės Europos-Afrikos zonos varžybų burtus. Lietuvės ir egiptietės, kartu su Danijos ir Liuksemburgo rinktinėmis, pateko į B grupę.

A grupėje dėl pirmų dviejų vietų, suteikiančių galimybę pakilti į aukštesnę turnyro grupę, žais Švedijos, Pietų Afrikos, Norvegijos ir Slovėnijos komandos.

Lietuvių ir egiptiečių akistata Šiaulių teniso mokykloje prasidės trečiadienį 11 valandą.

„Mūsų tikslas – išlikti antroje „Fed Cup“ varžybų grupėje. Nors žiūrint į kitų rinktinių sudėtis ir jų žaidėjų reitingus, iš karto aišku, kad padaryti tai bus labai sunku. Kita vertus, noriu, kad korte mano komanda mažiau galvotų apie pergales. Tiesiog eisime kautis, kovoti ir taip kaupsime patirtį“, – sako Lietuvos komandos kapitonė Edita Liachovičiūtė.

Paprašyta išskirti varžybų favorites, E. Liachovičiūtė kalba apie Slovėnijos, Švedijos ir Liuksemburgo rinktines.

„Slovėnija, turbūt vienintelė iš Šiauliuose žaisiančių komandų, turi dvi stiprias antro šimtuko vienetų žaidėjas. Švedijos ir Liuksemburgo rinktinių sudėtyje žais po vieną pirmo WTA šimto žaidėją. Manau, šios komandos yra realiausios pretendentės kautis dėl patekimo į aukštesnę „Fed Cup“ grupę“.

Lietuvos rinktinės spalvas Šiauliuose gins Joana Eidukonytė (WTA 711), Paulina Bakaitė ir Gerda Zykutė.

Aukščiausią reitingą Šiauliuose turės Švedijos rinktinės lyderė Johanna Larsson, šiuo metu užimanti 57 WTA vienetų ir 25 dvejetų reitingų vietas. Liuksemburgo tenisininkė Mandy Minella pasaulyje yra 67, o slovėnės Dalila Jakupovič ir Tamara Zidansek WTA reitinge atitinkamai užima 134 ir 142 vietas.

Rinktinės Šiauliuose kovos dėl dviejų kelialapių į pirmąją „Fed Cup“ varžybų grupę, o dvi prasčiausiai turnyre pasirodžiusios komandos bent metams kris į trečiąją.

Vilnius, balandžio 18 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode