Paaiškėjo Lietuvos konkūrų žiemos čempionato nugalėtojai

Balandžio 22–23 d. Žagarėje įvyko 2017 m. Lietuvos konkūrų žiemos čempionato finalas. Susumavus dviejų čempionato etapų geriausius rezultatus ir finalinių varžybų rezultatą, paaiškėjo, kurie duetai tapo dešimties skirtingų konkūrų kategorijų nugalėtojais bei prizininkais.   

„Džiaugiamės, jog šios nacionalinio lygio varžybos suburia ir nemažai tarptautinės patirties turinčius konkūrinio jojimo meistrus, ir jaunuosius raitelius, dar tik pradedančius savo profesionalią sportinę karjerą, tiek mėgėjus. Kartu tai puiki galimybė tiek raiteliui, tiek žirgui po žiemos sezono pasitikrinti savo pasirengimą intensyviam varžybų sezonui, fizinę formą bei pademonstruoti savo meistriškumą varžybų aikštelėje. Nepaisant prastų oro sąlygų, varžybos praėjo sklandžiai, palaikyti raitelius susirinko daug žiūrovų, kas rodo, jog žirginio sporto populiarumas Lietuvoje auga ir daugėja šios sporto šakos entuziastų“, – sakė Lietuvos žirginio sporto federacijos prezidentas Gediminas Gutkauskas.

Poni klasės žirgų grupėje čempionais tapo Luka Kalinauskaitė su žirgu Torontu. Antroji vieta atiteko Saulei Liuimaitei su žirgu Takeris, tuo tarpu trečiąją vietą užėmė Konradas Urbonas ir Pirat.

Vaikų grupėje nepralenkiamas buvo Igno Makarausko ir Mister X duetas. Antrąją vietą ir vicečempionų titulą iškovojo Nojus Chmieliauskas ir Obelisk 14, o trečioji vieta atiteko Augustei Baužaitei ir Menson.


Jaunučių grupės čempionų titulą iškovojo Linas Uogela ir Chada. Antrąją vietą šioje grupėje užėmė Zigmantas Jasas ir Santana, trečiąją – Linas Uogela su antruoju žirgu Jalta.


Jaunių grupėje čempionais tapo Lukas Civinskas ir Endis, antroji vieta atiteko Rugilei Petravičiūtei ir Enjoy, o trečiąją vietą užėmė Liudviko Šalnos ir Heksalio duetas.


Jaunų žirgų grupėje (4–5 m.) nugalėtojo vardą iškovojo Matas Petraitis ir Calahari. Antrąją vietą užėmė Vincas Civinskas su Diona, o trečioji vieta atiteko Raimondai Samušytei su žirgu Kabulas.


Jaunų žirgų grupėje (6–7 m.) čempionais tapo Raimonda Samušytė ir Hetė, antroji vieta atiteko Redui Rimkui ir Ostas Valnis, trečiąją vietą užėmė Kostas Gaigalas ir Henrikas.


Mėgėjų I grupėje geriausi buvo Elvina Vasalauskaitė ir Eureka, antrąją vietą užėmė Paulė Vaitkevičiūtė ir Komadoras, trečiąją – Daniel Bojarun ir Tipija.


Mėgėjų II grupėje čempionais tapo Katrina Novikovaitė ir Ferrari MG, antroji vieta atiteko Rasai Lukošiūnaitei ir Bella, trečiąją vietą užėmė Benas Urbonas ir Bambina.


Mėgėjų III grupėje čempiono titulas atiteko Povilui Mikelskui ir Ledukui. Antrąją vietą užėmė Ana Anužienė ir Verrona, trečioji vieta atiteko taip pat Povilui Mikelskui su antruoju žirgu Di Rafael Z.


Suaugusiųjų čempionu, o kartu ir jaunimo bendros užskaitos nugalėtoju tapo Justas Gabalis ir Cassander Z. Vicečempiono titulas atiteko Danieliui Gutkauskui ir Lotus G, tuo tarpu trečiąją vietą užėmė Irmantas Grikienis ir Glamour for Ever.

Čempionai apdovanoti taurėmis, čempionų juostomis, medaliais (jų treneriai taip pat), jų žirgai – gūniomis, pašarais žirgams ir rozetėmis. Čempionatinių rungčių prizininkams irgi įteiktos taurės, medaliai, žirgams – rozetės.

Kristina Sušinskaitė
Jaunesnioji projektų vadovė

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode