Po netikėtumų kelionėje – irkluotojų medaliai Naujojoje Zelandijoje

Naujojoje Zelandijoje, Oklando mieste vykstančiose pasaulio veteranų žaidynėse Lietuvos irkluotojai iškovojo net keturis medalius.

Amžiaus grupėje virš 75 metų vilnietis, buvęs irklavimo treneris Karolis Nutautas, vienviečių valčių klasėje tapo pasaulio čempionu, o dvivietėje, kartu su australu, iškovojo bronzos medalius. K.Nutautas ir anksčiau buvo iškovojęs ne vieną medalį pasaulio veteranų žaidynėse.

55-60 metų amžiaus grupėje Vida Šatienė tapo pasaulio čempionate aštuonviečių valčių klasėje. Savo ekipaže ji buvo vienintelė Lietuvos sportininkė.

60+ amžiaus grupėje Arūnas Šatas aštuonviečių valčių klasėje, įvairiataučiame ekipaže iškovojo bronzos apdovanojimą.

Įdomu tai, kad Lietuvos irkluotojai Naujosios Zelandijos galėjo taip ir nepasiekti. Honkongo oro uoste apsaugos darbuotojai konfiskavo lietuvių irklus, juos fotografavo ir matavo. Maža to, mūsų šalies atstovai atsisakė skristi be irklų, nors jų bagažas jau buvo atiduotas skrydžiui.

„Oro uosto darbuotojams buvo visiškai nusispjauti į tai, kad visame pasaulyje kelionės su irklais yra visiškai normalus dalykas. Buvome priblokšti“, – pasakojo Arvydas Bulovas, vienas iš kelionėje dalyvavusių lietuvių irkluotojų.

Galiausiai, skrydis buvo atidėtas, o su Honkongo oro uosto darbuotojais pavyko susitarti, tad lietuviai sėkmingai pasiekė Oklendą.

Vilnius, balandžio 26 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode