Kęstutis Navickas pergalingai startavo Europos badmintono čempionate

Danijoje vykstančiame Europos badmintono čempionate sėkmingai startavo pajėgiausias šalies badmintonininkas Kęstutis Navickas. Pirmojoje kovoje jis po trijų setų kovos 14:21, 21:17, 21:10 įveikė belgą Maxime'ą Moreelsą.

Lietuvis iškart pateko į antrąjį čempionato ratą, o jo varžovas iš Belgijos dar turėjo įveikti Liuksemburgo atstovo Roberto Manno barjerą. Lietuvio varžovas antradienį tai padarė sėkmingai 21:9, 21:7.

K.Navicko ir M.Moreelso kovos pirmąjį setą laimėjo 21:14, tačiau išvadas padaręs lietuvis pakreipė susitikimo eigą savo naudai.

Kaip rašo Lietuvos badmintono federacijos interneto svetainė, antrajame sete užvirė bekompromisė kova. Abu sportininkai demonstravo greitą aštrų žaidimą. Ilgą laiką rezultatas buvo apylygis, tačiau setui įpusėjus lietuvis perlaužė žaidimą, o užtikrintai spurtavęs ir tiksliai sužaidęs paskutinę atkarpą K.Navickas laimėjo setą 21:17. Trečiajame susitikimo sete Belgijos sportininkas pavargo. Kęstučio siunčiami tikslūs, žaidimo tempą keičiantys kamuoliuko atkėlimai į galinius aikštelės kampus išmušė M.Moreelsą sportininką iš vėžių ir ne kartą privertė klupti.

K.Navickas iki pat susitikimo pabaigos išlaikė puikią koncentraciją ir trečiajame sete varžovui nebepaliko jokių vilčių – 21:10.

Lietuvis jau dabar užsitikrino 9-16 vietą tarp geriausių Europos badmintonininkų.

Ketvirtadienį K.Navicko laukia nelengva akistata su vienu geriausių Europos badmintonininku, daugkartiniu Vokietijos čempionu Marcu Zwiebleriu, kuris tik šiais metais užleido Vokietijos čempiono sostą. Pasauliniame BWF reitinge vokietis yra 14-tas (aukščiausias pasiekimas BWF reitinge – 10-a vieta).

Vilnius, balandžio 26 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode