Ilgai lauktas sugrįžimas: Ričardas Berankis kortuose pasirodys jau kitą savaitę

Daugiau nei pusmetį nerungtyniavęs geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis jau pasiruošęs sugrįžti į aikštę. Šią savaitę intensyviai besitreniruojantis lietuvis turėtų dalyvauti pirmadienį prasidėsiančiame „Samarkand Challenger“ turnyre.

R.Berankis kol kas yra „Samarkand Challenger“ turnyro pagrindiniuose sąrašuose, o netoli jo įsitaisiusi ir antroji Lietuvos raketė – Laurynas Grigelis.

Iš karto po turnyro Uzbekistane R.Berankis planuoja rungtyniauti ir dar viename „Challenger“ serijos turnyre. Lietuvis keliaus į Kazachstaną, kuriame vyks „Shymkent Challenger“ varžybos.

Įdomu tai, kad Kazachstane planuoja rungtyniauti ne tik R.Berankis ir L.Grigelis, bet į pagrindinį turnyrą bandys patekti ir Lukas Mugevičius.

Paskutinį kartą R.Berankį aikštėje matėme praėjusių metų spalio mėnesį. Tuomet Lietuvos tenisininkas dalyvavo Paryžiaus „Masters“ serijos turnyro atrankoje, bet nusileido Andreasui Seppiui.

Prieš tai Bazelyje R.Berankis pasiekė ko gero didžiausią savo sezono pergalę, kai nugalėjo tuo metu ketvirtoje ATP pasaulio reitingo vietoje buvusį Milošą Raoničių.

Vilnius, gegužės 10 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode