SSC

Šokėjai and ledo A.Reed ir S.Ambrulevičius Suomijoje užėmė penktą vietą

Šiandien pasibaigusiame Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) jau trečiame šio sezono Challenger Series etape „Finlandia Trophy 2019“ Espoo mieste (Suomija), Lietuvos šokių ant ledo atstovai Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius užėmė 5-ą vietą.

Primename, jog praėjusį mėnesį sportininkai startavo Italijoje bei Vokietijoje – atitinkamai užėmė 6-ą ir 7-ą vietas.

Vakar po trumposios programos čiuožėjai, surinkę 70,61 taško, rikiavosi penktoje vietoje, o šiandien laisvojoje programoje surinko 97,72 taško – tai jiems leido bendroje įskaitoje pasilikti toje pačioje – 5-oje vietoje.

Aukso medalį šiose varžybose pelnė amerikiečių pora Madison Chock ir Evan Bates, sidabro medalį – kinai Shiyue Wang ir Xinyu Liu, o bronzos – rusai Betina Popova ir Sergey Mozgov.

Lietuvos čiuožimo federaciją pasiekė džiugios žinios iš ISU – Allison Reed bei Saulius Ambrulevičius yra kviečiami dalyvauti lapkričio 1-3 dienomis vyksiančiame pasaulio dailiojo čiuožimo Grand Prix etape „Internationaux de France“ Grenoblyje (Prancūzija). Tai yra puikus įvertinimas Lietuvos čiuožėjams, kadangi šiose aukščiausio lygio varžybose kaunasi pajėgiausios pasaulio šokių ant ledo poros.

Taip pat A.Reed ir S.Ambrulevičius dalyvaus ir Maskvoje (Rusija) lapkričio 15-17 dienomis vyksiančiame pasaulio Grand Prix etape „Rostelecom Cup 2019“, į kurį jie buvo pakviesti jau anksčiau pagal savo pasaulinio reitingo taškus.

Vilnius, spalio 13 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode