Pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje nukeltas į 2021 metus

Lietuvoje šį rudenį turėjęs vykti pasaulio salės futbolo čempionatas dėl koronaviruso pandemijos nukeltas į 2021-uosius metus, antradienį pranešė Lietuvos futbolo federacija.
 
„Galiu patvirtinti, kad pasaulio salės futbolo čempionatas yra perkeliamas į kitus metus. Turnyro oficialios datos yra rugsėjo 12 – spalio 3 diena, 2021 metai. Miestai nesikeičia“, – spaudos konferencijoje sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Truko ilgai, kol buvo priimtas galutinis sprendimas. Vakar FIFA priėmė šį sprendimą. (...) Buvo daug įvairiausių pasvarstymų dėl galimo turnyro datos keitimo šiais metais, bet, žiūrint į visą bendrą pasaulio sporto renginių patirtį, (...) manau, kad FIFA priėmė teisingą sprendimą“, – pridūrė jis.

2020 metų čempionatas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje turėjo vykti rugsėjo 12 – spalio 4 dienomis.

Balandžio pradžioje dėl koronaviruso grėsmės buvo perkeltas ir birželį Kaune turėjęs vykti olimpinės atrankos krepšinio turnyras. FIBA nusprendė šį turnyrą perkelti į 2021-uosius – tuos pačius metus, kai vyks ir Tokijo olimpinės žaidynės.

Autorius Augustas Stankevičius

Vilnius, gegužės 12 d. (BNS).

Mazeikiai.lt nuotrauka

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode