Liuksemburge antradienį susidūrus keleiviniam ir krovininiam traukiniams, žuvo vienas žmogus, o dar keli buvo sužaloti, pranešė policija.

Iš šiaurės rytų Prancūzijos Tjonvilio miesto važiavęs keleivinis traukinys apie 8 val. Grinvičo (10 val. Lietuvos) laiku prie Betembūro, esančio netoli Prancūzijos sienos, susidūrė su prekiniu traukiniu, nurodė pareigūnai.

„Traukinyje buvo rastas vienas negyvas asmuo, – sakoma Liuksemburgo policijos pranešime. – Du sužeisti žmonės buvo nugabenti į ligoninę.“

Dar šeši asmenys patyrė nesunkių sužeidimų, pridūrė policija.

Įvykio vietoje dirba apie 100 gelbėtojų bei psichologų, nurodė pareigūnai.

Nelaimės priežastys „dar turi būti nustatytos“, – sakė Liuksemburgo geležinkelių kompanija CFL, kuriai priklausė keleivinis traukinys.

Kol kas traukinių eismas tarp Liuksemburgo ir Tjonvilio sustabdytas, bet tarp miestų kursuoja autobusai, nurodė kompanija.

Netoli antradienio nelaimės vietos, šiaurės rytinėje Prancūzijoje esančiame Zuftženo kaime, 2006-aisiais susidūrus keleiviniam ir prekiniam traukiniams žuvo šeši žmonės, dar 23 buvo sužaloti.

Liuksemburgas, vasario 14 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode