Ssc pirmasis
Ssc antrasis
 Pchenjanas yra pasirengęs atsakyti į bet kokią JAV provokaciją, taip pat ir pasitelkiant plataus masto karinius veiksmus, pareiškė Šiaurės Korėjos ambasados įgaliotasis ministras Jing Jong Hebas (Zin Čen Hepas).

„Situacija Korėjos pusiasalyje yra itin pavojinga. JAV ir Pietų Korėjos marionetės Korėjos pusiasalio akvatorijoje kasmet rengia didelio masto ir pavojingas karines pratybas“, – sakė jis, Rusijos Valstybės Dūmoje susitikęs su populistinės Liberalų demokratų partijos (RLDP) lyderiu Vladimiru Žirinovskiu.

„Kad apsigintume nuo branduolinių grėsmių iš JAV sukūrėme savas branduolinio pasipriešinimo pajėgas“, – pažymėjo diplomatas.

„Kaip pareiškė mūsų kariuomenės atstovas, mūsų liaudis pasirengusi atsakyti į visas grėsmes. Jei bus imta kalbėti apie visuotinį karą, esame pasiruošę ir visuotiniam karui“, – pabrėžė jis.

Kalbėdamas apie JAV politiką, Jing Jong Hebas pažymėjo, kad naujoji administracija išlaikė agresyvų požiūrį į Pchenjaną.

„Laukėme, kokios politikos imsis naujoji administracija. Amerikos politikos esmė – agresija ir plėšikavimas – nepasikeitė“, – pareiškė jis.

„Mūsų kariuomenė ir mūsų tauta turi valios, pasirengimo ir galių atsakyti į bet kokią priešiškos jėgos provokaciją“, – pridūrė diplomatas.

Jis pažymėjo, kad santykiai tarp Rusijos ir Šiaurės Korėjos vystosi sėkmingai.

„Nepaisant sunkumų, Korėjos ir Rusijos santykiai vystosi sėkmingai“, – sakė jis, dėkodamas Rusijai už paramą.

Maskva, balandžio 18 d. („Interfax“-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Powered by BaltiCode