SSC

 

Viena indė iš pietinės Keralos valstijos nupjovė penį galimai ją išžaginti bandžiusiam vyrui, šeštadienį pranešė policija.

23 metų teisės studentė sakė, kad leido penktadienio vakarą savo namuose valstijos sostinėje Thiruvananthapurame, kai ją užpuolė 54 metų vyras, jos šeimai tvirtinęs esąs religinis guru.

„Gindamasi ji panaudojo peilį ir nupjovė jo penį“, – naujienų agentūrai AFP telefonu sakė rajono policijos vadas Sparjanas Kumaras (Spardžanas Kumaras).

„Tas vyras, Hari Swami (Haris Svamis), sunkios būklės buvo nugabentas į netoliese esančią valstybinę ligoninę“, – pridūrė pareigūnas.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad jo būklė stabili; vietos ligoninėje jam buvo suteikta skubi pagalba.

Jauna moteris tvirtino, kad šis vyras ją puldinėdavo jau keleri metai, sakė S.Kumaras. Pasak jo, policija užvedė bylą prieš H.Swami dėl seksualinių nusikaltimų prieš mažametę ir išžaginimo.

Policija nurodė, kad merginos tėvai, gyvenantys tame pačiame name, nežinojo apie jo išpuolius.

„Ta moteris mums sakė, kad jos tėvai aklai juo pasitikėjo ir jis dažnai būdavo kviečiamas atlikti specialias ceremonijas bei paviešėti jų namuose, kur jis ją ir užpuolė“, – S.Kumaras.

Šiuo metu jauną moterį saugo policija; ja rūpinasi ir konsultantai, padedantys atsitiesti po patirtos traumos.

Šioje pietinėje Indijos valstijoje neseniai būta ir kitų seksualinių nusikaltimų, kuriuos įvykdė religinės figūros.

Praėjusį mėnesį Keraloje buvo areštuotos dvi vienuolės ir kunigas, kaltinami nuslėpę kūdikio, kurį pagimdė paauglė, galimai išžaginta kito kunigo, gimimą.

Praėjusiais metais Keralos teismas vienam kunigui skyrė 40 metų laisvės atėmimo bausmę už tai, kad 2014-aisiais jis išžagino 12-metę mergaitę.

Delis, gegužės 20 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode