Prie Džibučio krantų nuskendus dviem migrantų laiveliams žuvusių žmonių skaičius trečiadienį išaugo iki 28, pranešė Jungtinių Tautų migracijos agentūra.

„23 lavonai buvo ištraukti šį rytą, o pakrančių apsaugos (laivai) tęsia paiešką“, – naujienų agentūrai AFP sakė Tarptautinės migracijos organizacijos (TMO) misijos Džibutyje vadovė Lalini Veerassamy (Lalini Virasami).

Antradienį buvo surasti penki žuvę žmonės.

Du laiveliai su migrantais antradienį išplaukė į Jemeną iš Godorijos Džibučio šiaurės rytų pakrantėje, bet jau po pusvalandžio audringoje jūroje apvirto, nurodė TMO.

Laiveliams nuskendus buvo surasti du gyvi žmonės. L. Veerassamy sakė, kad „dar keli“ antradienį vakare atvyko į TMO įstaigą Oboko mieste.

Vienas išgyvenęs žmogus sakė, kad jo laivelyje buvo 130 žmonių, bet negalėjo nurodyti, kiek žmonių buvo kitame.

Somalio pusiasalyje, kitoje Bab al Mandebo sąsiaurio pusėje priešais karo draskomą Jemeną ir šalia Somalio bei Etiopijos esantis Džibutis pastaraisiais metais tapo tranzito tašku migrantams, keliaujantiems ieškoti darbo Arabijos pusiasalyje.

Į Džibutį taip pat laiveliais plaukia nuo karo bėgantys Jemeno pabėgėliai.

Adis Abeba, sausio 30 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode