Indijoje anksti pirmadienį nuo vieno judriausių šalyje greitkelių nulėkus autobusui žuvo mažiausiai 29 žmonės, pranešė policija.

Nelaimė įvyko maždaug 4 val. 15 min. vietos laiku Jamunos greitkelyje, jungiančiame Delį ir Agrą. Manoma, kad vairuotojas užmigo ir dviaukštis autobusas, pralaužęs skiriamąją sienelę, nukrito į tarpą tarp dviejų viadukų, pranešė policija.

Autobusu iš Naujojo Delio į Laknau Utar Pradešo valstijoje važiavo apie 50 žmonių.

Autobusas nukrito iš daugiau kaip 12 m aukščio į upę. Antrasis jo aukštas sumaitotas, o gelbėjimo darbams trukdo vanduo.

„29 žmonės žuvo, o dar 18 yra sužeisti“, – įvykio vietoje sakė Agros rajono magistrato teismo teisėjas N. G. Ravi Kumaras (N. G. Ravis Kumaras).

165 km ilgio Jamunos greitkelis yra ilgiausias šešių juostų kelias Indijoje. Nuo 2012 metų, kai jis buvo atidarytas, šiame kelyje žuvo maždaug 900 žmonių, nurodo pareigūnai.

Bendrai Indijos keliuose, garsėjančiuose prasta infrastruktūra ir saugų greitį viršijančiais vairuotojais, per metus žūsta daugiau kaip 150 tūkst. žmonių.

Agra, Indija, liepos 8 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode