Pakistane keleiviniam traukiniui įsirėžus į krovininį traukinį žuvo 10 žmonių, o dar 64 buvo sužeisti, ketvirtadienį pranešė vienas vyriausybės pareigūnas.

Aukšto rango pareigūnas Jamilis Ahmedas (Džamilis Ahmedas) nurodė, kad po ketvirtadienio nelaimės sužeistieji ir žuvusieji buvo nugabenti į kelias regiono ligonines.

Pasak pareigūno, incidentas, kai į stovintį krovininį traukinį įsirėžė keleivinis traukinys, įvyko Rahymjar Chane, pagrindiniame rytinės Pundžabo provincijos mieste.

J. Ahmedas nurodė, kad kai kurių sužeistųjų būklė yra kritinė.

Pakistano premjeras Imranas Khanas (Imranas Chanas) nurodė pareigūnams suteikti kuo geresnę medikų priežiūrą nukentėjusiesiems. Savo pranešime ministras pirmininkas sakė, kad jį nuliūdino žinia apie avariją.

I. Khanas taip pat įpareigojo geležinkelių ministrą šeichą Rashidą Ahmadą (Rašidą Ahmadą) „imtis veiksmų, kad būtų užkirstas kelias ištisus dešimtmečius (trunkančiam) aplaidumui geležinkelių infrastruktūroje“ ir užtikrinti saugumo standartai.

Pasak pareigūnų, prie gelbėjimo operacijos prisidėjo ir Pakistano kariai.

Pakistane traukinių avarijų dėl prastos geležinkelių infrastruktūros ir pareigūnų aplaidumo įvyksta neretai.

Multanas, Pakistanas, liepos 11 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode