Nacionalinės žemės tarnybos laukia permainos

Žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas, duodamas interviu naujienų agentūrai BNS, pranešė, kad Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) pertvarka prasidės jau vasario mėnesį. Kaip sakė viceministras, pirmiausia bus optimizuojama NŽT centrinio padalinio veikla.

„Matome, kad tarnyboje yra problemų. Pradėsime nuo centrinio padalinio peržiūros, nes jam sunku komunikuoti su regioniniais padaliniais. Taip pat trūksta aiškių atsakomybės ribų. Šiuo metu visa atsakomybė yra užkrauta vadovui, o svarbu, kad atsakomybė būtų tolygiai paskirstyta tarp vadovo ir jo pavaduotojų“, - sakė A.Bogdanovas.

Pasak jo, bus mažinamas NŽT centrinio padalinio darbuotojų skaičius, atsisakoma perteklinių funkcijų, efektyvinamos procedūros, išgryninama atsakomybių sistema. Vėliau bus svarstoma, kaip pertvarkyti ir likusius tarnybos padalinius.

„Žiūrėsime, kokiose srityse trūksta specialistų, o kur yra jų perteklius, tačiau sumažėjus darbuotojų skaičiui ir peržiūrėjus visas funkcijas, tarnybos darbas turėtų tapti efektyvesnis“, - kalbėjo A.Bogdanovas.

ŽŪM informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode