Įrankių nuoma: kodėl verta nuomotis, o ne pirkti?

 

Jeigu turite statybos įmonę ar esate laisvai samdomas statybos darbuotojas, nėra abejonių, kad apsvarstėte statybos įrangos bei įrankių nuomos galimybę. Vis didėjanti statybos įrangos pirkimo kaina reiškia, kad jums reikia išleisti dideles pinigų sumas, norint įsigyti visus reikiamus įrankius, įrangą. Ir turite išlaviruoti taip, kad vis dar išlaikytumėte savo verslo finansinį stabilumą. Geros naujienos yra tai, kad statybos įrankių nuoma dažnai būna daug pigesnė ir patogesnė. Pateiksime priežastis, kodėl taip yra:

  • Nėra išlaikymo, priežiūros išlaidų. Tiesą sakant, daug pinigų kainuoja ne tik įrangos bei įrankių įsigijimas, bet ir jų priežiūra bei remontas. Išsinuomodami reikiamą statybinę įrangą, nuo savo pečių nusimesite jos techninės priežiūros rūpesčius.
  • Nereikia jaudintis dėl įrenginių ar įrankių nusidėvėjimo. Statybinės įrangos nusidėvėjimas yra didelis galvos skausmas statybos įmonių savininkams, nes naujų įrenginių bei įrankių įsigijimas ar senų remontas nemažai kainuoja. Tačiau, jeigu statybos įrankius ir įrangą išsinuomosite, dėl to jaudintis nereikės. Tai puiku, nes kuo mažiau rūpesčių ir finansinių investicijų, tuo geriau.
  • Jūs nesate priklausomi nuo rinkos svyravimų. Finansų nuosmukį sunku prognozuoti. Jūs negalite žinoti, kada bus daug klientų arba kada įrangos priežiūros išlaidos gali staiga labai padidėti. Įrangos bei įrankių nuoma gali juos nuo šių netikėtumų poveikio apsaugoti.
  • Galite išsinuomoti specifinę, tam tikram darbui atlikti reikalingą, įrangą. Vietoj to, kad pirktumėte statybinę įrangą, galite išsinuomoti konkrečią įrangą, kurios reikia norint užbaigti kiekvieną projektą. Norėdami visus darbus atlikti kokybiškai, privalote turėti įvairios įrangos bei įrankių. Žinoma, jeigu vienus ar kitus darbus atliekate nuolat, turėti nuosavą įrangą, įrankius verta. Tačiau jeigu tam tikrų įrankių prireikia tik kartais, investuoti į juos neverta. Kas iš to, jog jie dulkės lentynose...
  • Išsprendžiate problemą dėl įrenginių laikymo vietos. Dideliems įrenginiams laikyti reikia daug vietos, o jos surasti yra iššūkis beveik visiems statybos įmonių savininkams. Laimei, kai išsinuomojate savo įrangą, saugojimas nėra problema, kuria reikia rūpintis.

Taigi įrankių nuoma – geriausias pasirinkimas jūsų verslui.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode